bmt 2010 wielka lipa

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

bmt 2010 wielka lipa

Postprzez cookieman » sobota, 27 marca 2010, 17:02

byłem na bmt berlin 2010 i chcącym pojechac tam za rok odradzam zawiodłem sie u nas targi sa nawet lepsze fakt duzo wystawcow bylo ale glownie sklepy mialy swoje stanowiska firmowych bylo tylko pare z ciuchami naprawde kiepski wybór kaski byly jedynie w dobrej cenie reszta cen porownywalna do naszych a niekiedy wieksze przyszle targi odpuszczam a co do pokazow to u nas na swiatlach lepszych kozakow mozna spotkac od tych co tam stuntem sie podniecali
Avatar użytkownika
cookieman
 
Posty: 196
Dołączył(a): niedziela, 19 kwietnia 2009, 07:40
Lokalizacja: Warszawa - Jelonki

Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości