Jak myślicie bolało ?

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Jak myślicie bolało ?

Postprzez djlewy19 » poniedziałek, 29 marca 2010, 19:52

Obrazek
Avatar użytkownika
djlewy19
 
Posty: 91
Dołączył(a): niedziela, 15 listopada 2009, 14:46
Lokalizacja: Połczyn Z

Postprzez Gof » wtorek, 30 marca 2010, 18:45

A już miałem narzekać że mi dzisiaj baba po stopie samochodem przejechała :D
Gof
 


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość