Wypadek JAJKA

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Wypadek JAJKA

Postprzez Rabinger » środa, 26 maja 2010, 10:53

Ostatnio edytowano środa, 26 maja 2010, 10:54 przez Rabinger, łącznie edytowano 1 raz
Rabinger
 

Postprzez ZiGi » środa, 26 maja 2010, 13:16

Jak po rzekomym zderzeniu to jajo wygląda bardzo dobrze, strzelił tylko dekiel od impulsatora no i spłynął przez to olej, ale ogólnie moto w dobrym stanie wizualnym.
ZiGi



Wskaźniki do Automapy:
GSX600F GSX650F Hayabusa

Nie dyskutuj z idiotą bo cię sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
Avatar użytkownika
ZiGi
 
Posty: 1161
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 17:40
Lokalizacja: Dębe Wielkie

Postprzez Rabinger » środa, 26 maja 2010, 13:54

widać gość bardzo dba bo się świeci jak prawdziwe jajeczka na wiosnę :P
Rabinger
 

Postprzez Budzik » środa, 26 maja 2010, 14:07

doberz ze nie zrobil z niego pisanki xD
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez miki1406 » czwartek, 27 maja 2010, 08:00

Jak w 90% wypadków - kierowca nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu suzuki itd... Kufa normalnie złoooooo :?
miki1406
 

Postprzez djlewy19 » piątek, 28 maja 2010, 15:56

Przykro ale dobrze ktoś uchwycił motor Z drugiego linku pierwsze zdjęcie nad motocyklem Unikat
Obrazek
Avatar użytkownika
djlewy19
 
Posty: 91
Dołączył(a): niedziela, 15 listopada 2009, 14:46
Lokalizacja: Połczyn Z

Postprzez iavbi » czwartek, 10 czerwca 2010, 15:33

nawet lusterko się nie złamało... takie uszkodzenie prawie nic... tylko dekielek i olej najprawdopodobniej trzeba kupić ;)


swoją drogą napis GSXF ochrania w jakimś stopniu owiewke
Ostatnio edytowano czwartek, 10 czerwca 2010, 15:39 przez iavbi, łącznie edytowano 1 raz
iavbi
 


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości