prosimy o pomoc przy głosowaniu w konkursie

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

prosimy o pomoc przy głosowaniu w konkursie

Postprzez diabLica » piątek, 6 sierpnia 2010, 09:37

Hejka,
bierzymy z Łysolkiem udział w konkursie fotograficznym BZWBK , bardzo prosimy o Wasze głosy, liczy sie adres ip wiec prosimy o głosy zarówno z domu jak i z pracy(jesli macie taka możliwosć), przekażcie tez aby głosowali na nas Wasi znajomi, rodzina, kochankowie etc...

oto link

http://indywidualni.bzwbk.pl/oferty-spe ... ria.html#1

Jakbyście nie mogli znaleźć to nicki: Łysolek i diablica
przy ustawieniu filtra na "najwyzej oceniane" jestesmy na pierwszej stronie :)
jedna osoba może oddac głos na oba zdjecia :)
z góry serdeczne dzieki
prędkość nie zabija!!!!nagłe zatrzymanie to to co pozbawia życia...
Avatar użytkownika
diabLica
 
Posty: 96
Dołączył(a): czwartek, 19 marca 2009, 18:47
Lokalizacja: z piekła

Postprzez zolwik » piątek, 6 sierpnia 2010, 09:43

Głosy oddane :mrgreen:
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez Riki » piątek, 6 sierpnia 2010, 09:54

Poszło

a nie trzeba zrobić rotacji na zdjęciu diablicy?
Riki
 
Posty: 47
Dołączył(a): sobota, 26 czerwca 2010, 12:21
Lokalizacja: 3M

Postprzez Budzik » piątek, 6 sierpnia 2010, 11:20

gotowe
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez ElViajero » piątek, 6 sierpnia 2010, 13:07

me too me too
ElViajero
 


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości