przez Budzik » piątek, 6 sierpnia 2010, 15:30
no pewnie z enajpierw musi zgodzic sie.
Cygi, nie chce zniecheciac, ale guardian sprzedaje jajo i jest taka mozliwosc ze bedzie tak jak z tasmanem, tzn chcial nie chiacil opusci forum, a przynajmneij nei bedzie czynnie odwiedzal. tylko mowie ze tka moze byc a co bedze to czas poakze
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności