Foto-zagadki czyli Jaki to motocykl ??

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Postprzez jrk » piątek, 13 sierpnia 2010, 20:02

Bones napisał(a):Z racji ogromu pracy i braku czasu jestem zmuszony zakończyć I edycje konkursu.


Uuu a dopiero zacząłem się bawić ;/ :shock:

No i oczywiście również gratuluję zwycięzcom - mi tez możecie postawić po browarze 8)
Ostatnio edytowano piątek, 13 sierpnia 2010, 20:03 przez jrk, łącznie edytowano 1 raz
jrk
 

Poprzednia strona

Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości