Ale na pewno macie jakieś fotki ze swoich rajz.
Proponuję niech administracja zrobi jakiś konkurs o tematyce oczywiście motocyklowej typu najlepsza fotka 2010 roku !
Mam nagrodę admin doda tylko okolicznościową tabliczkę i będzie w sam raz !( a może jeszcze coś doda)
Co wy na to ?

