Konkurs fotkowy!

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Konkurs fotkowy!

Postprzez franc » sobota, 2 października 2010, 07:35

Kończy się sezon.
Ale na pewno macie jakieś fotki ze swoich rajz.
Proponuję niech administracja zrobi jakiś konkurs o tematyce oczywiście motocyklowej typu najlepsza fotka 2010 roku !
Mam nagrodę admin doda tylko okolicznościową tabliczkę i będzie w sam raz !( a może jeszcze coś doda)
Co wy na to ?
Obrazek
Ostatnio edytowano niedziela, 3 października 2010, 16:30 przez franc, łącznie edytowano 2 razy
franc
 

Postprzez Budzik » sobota, 2 października 2010, 07:51

no pomysl fajny
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez zolkos » niedziela, 3 października 2010, 08:29

konkurs fajny :P i nagroda godna uwagi :P do kiedy te zdjecia do konca roku ?? :P
zolkos
 

Postprzez pegaz » niedziela, 3 października 2010, 16:29

Watek zostal zmoderowany. Wracajac do tematu, pomysl mi sie podoba.
pegaz
 

Postprzez franc » niedziela, 3 października 2010, 16:36

Jeżeli mi można podsunąc pomysł ( i w cale nie chcę przejąć forum ) to proponuję do końca miesiąca nadsyłamy fortki potem administracja wybierze 10 najlepszych i wtedy my userzy zdecydujemy w formie głosowania na najlepszą.
Oczywiście regulamin i daty nadsyłania poda administrator to tylko moja propozycja.
franc
 

Postprzez pegaz » niedziela, 3 października 2010, 16:40

Wszystkie pomysly jak najbardziej mile widziane. Tasman zna sprawe, takze poczekajmy na jego "diabelskie" spojrzenie.

PS. Jeszcze jeden post na temat przejecia forum i kogos skrzywdze.
Ostatnio edytowano niedziela, 3 października 2010, 16:42 przez pegaz, łącznie edytowano 1 raz
pegaz
 

Postprzez TasmaN » niedziela, 3 października 2010, 18:24

Potwierdzam. Jutro odpale temat z Konkursem. Nagroda Franca bardzo fajna :)
Mam tez opcje na 2 i 3 miejsce...
TasmaN
 

Postprzez Budzik » niedziela, 3 października 2010, 20:03

2 i3 msc czesci owiewki cebry xD
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez zolkos » niedziela, 3 października 2010, 20:59

chyba do posklejania :D i pomalowania :P

a te foty maja być zwiazane z motorami ? nie koniecznie z gsx-f ??
zolkos
 


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości