Witka ludziska,
kupiłem nowe ako i mam dylemat, co zrobić ze starym? Oddać/ sprzedać na jakimś złomowisku? Poradzi ktoś?
Unio o czym ty mówisz jaki problemunio napisał(a):Sprzedawcy od jakiegoś czasu mają problem ze starymi akumulatorami. Przepis dalej niby jest że musi przyjąc zużyty w momencie kupna nowego ale powstał problem z ich magazynowaniem i odbiorem przez odpowiednie firmy. Właściciel sklepu woli mieć na magazynie nowe aku które w okresie zimowym idą jak woda niż trzymać złom i czekać łaskawie aż ktoś to odbierze albo powie że można je przywieść na własny koszt.
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości