Maly Firefox czyli moj synek ktory bedzie motocyklista :)

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Postprzez Cygi » środa, 29 września 2010, 20:48

fajny fajny ja idac zgodnie z instrukcja wyprodukowałem córeczke... fotke moze wstawie pozniej, rownowaga musi byc :)
"Załaduj wszechświat do działa. Wyceluj w mózg. Strzelaj".
"Złe języki obgadują... dobre dają orgazmy.. " :D
MZ 251=>GSX600F=>GSX-R 750=> FZ8 Fazer
Avatar użytkownika
Cygi
 
Posty: 1070
Dołączył(a): poniedziałek, 17 sierpnia 2009, 22:24
Lokalizacja: Chojnów

Postprzez kubaski1989 » środa, 29 września 2010, 22:31

Teraz tata musi zostawić hayabuske dla syna, coś pięknego fiukać na takiej maszynie, a jeszcze lepiej na gsxf. Zdrówka życzę. :)
kubaski1989
 

Postprzez firefox » piątek, 12 listopada 2010, 08:46

Przedstawiam mojego nowego wspolnika w interesach, wlasnie szykujemy sie na wazne spotkanie :)

Obrazek
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez zolkos » piątek, 12 listopada 2010, 09:37

za pare lat Fire bedziesz tylko plecy widzial na drodze swego synka :D heh bo stary Fire nie da rady z pokolenia na pokolenie coraz zdolniejsze są dzieciaki :P
zolkos
 

Poprzednia strona

Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości