Stół z tematyką motocykla "poszukiwane zdjęcie"

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Stół z tematyką motocykla "poszukiwane zdjęcie"

Postprzez zolwik » środa, 1 grudnia 2010, 18:04

Witam mam taką wizje by zrobić stół – stolik z kształtem moto lub wyciętą nazwą podstawa z drewna i blat z szkła .
Jak by ktoś widział jakiś wzór to pisać.
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez Bones » czwartek, 2 grudnia 2010, 07:05

Obrazek

Może nie jest to silnik motocyklowy, ale też jest ładny ;)

[ Dodano: 02-12-10, 10:53 ]
Z motocyklowych znalazłem coś takiego

Obrazek

Obrazek



I tutaj gratis dla obecnych i przyszłych tatusiów czyli koniki na biegunach dla dzieci ;)

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Bones
 
Posty: 370
Dołączył(a): poniedziałek, 23 marca 2009, 18:19
Lokalizacja: Lisia Góra

Postprzez donax » czwartek, 2 grudnia 2010, 15:03

raczej motorki na biegunach- dobre na poczatek!
Avatar użytkownika
donax
 
Posty: 33
Dołączył(a): sobota, 2 maja 2009, 22:41
Lokalizacja: Debica

Postprzez zolkos » wtorek, 21 grudnia 2010, 10:14

ten stol mi sie cholernie podoba :D heh fajny moze kiedys taki sobie sprawie :D a stolik np pod telewizor z ramy od WSK lub junaka :D
zolkos
 

Postprzez Bones » środa, 22 grudnia 2010, 06:44

Jeszcze kilka na które w sumie niechcący trafiłem:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jako że czasem ludzie mówią że idą polatać to gratis stolik z silnikiem samolotu :P
Obrazek


I kilka z silnikami niestety samochodowymi:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek



A tutaj cały wystrój wnętrza niestety też samochodowego ale można by to jakoś odwzorować dla motocykla :) Taki Hall of Fame :P
Obrazek
Ostatnio edytowano środa, 22 grudnia 2010, 06:52 przez Bones, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Bones
 
Posty: 370
Dołączył(a): poniedziałek, 23 marca 2009, 18:19
Lokalizacja: Lisia Góra

Postprzez TasmaN » środa, 22 grudnia 2010, 15:33

Zolwik, zrobiles juz ten stolzpowylamywanyminogami ? :)

Pochwal sie :)
TasmaN
 

Postprzez zolwik » środa, 22 grudnia 2010, 17:54

Pochwale się lecz nic mi w oko nie w padło , tak wiec na razie nici . W dodatku ciśnienia świątecznego odpuszczam i po nowym roku zaczynam.
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości