Witam mam taką wizje by zrobić stół – stolik z kształtem moto lub wyciętą nazwą podstawa z drewna i blat z szkła .
Jak by ktoś widział jakiś wzór to pisać.
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości