Praca w salonie moto-akcesoria.pl w Warszawie

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Praca w salonie moto-akcesoria.pl w Warszawie

Postprzez ALEX » czwartek, 13 stycznia 2011, 21:00

Z tego co ja wiem to dużo osób jest z W-wy przesyłam info o pracy w salonie moto-akcesoria. Jedynie skopiowałem z innego forum morze ktoś jest zainteresowany i poszukuje nowej pracy albo zmiany. Pozdrawiam

Poszukujemy do pracy młodej i dynamicznej osoby, na stanowisko
Konsultanta sprzedaży w oddziale firmy moto-akcesoria.pl
w Warszawie w Markach oraz w Raszynie do pracy na pełen etat.

...


Wymagania:

* Znajomość branży motocyklowej
* Doświadczenie w pracy związanej z handlem
* Umiejętność organizacji czasu pracy, samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole
* Komunikatywność, otwartość, kreatywność oraz chęć podejmowania ambitnych wyzwań, uczenia się i dalszego rozwoju zawodowego
* Prawo jazdy kat. A i B
* Dynamizm, samodzielność i odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań


Oferujemy:

* Dobre wynagrodzenie
* Pracę w miłym zespole
* Darmowe szkolenia

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny na numer kom.: 503 153 659 Marcin Siwakowski oraz na adres mailowy: praca@moto-akcesoria.pl (w tytule maila prosimy pisac którym salonem jesteście zainteresowani)
_________________
Akcesoria motocyklowe, kaski, odzież, narzędzia, materiały eksploatacyjne
Profesjonalna obsługa, wysoka jakość
www.moto-akcesoria.pl
...dla ludzi z pasją
Ostatnio edytowano wtorek, 18 stycznia 2011, 07:58 przez ALEX, łącznie edytowano 1 raz
ALEX
 

Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości