Fotki gsxf po małym slizgu

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Fotki gsxf po małym slizgu

Postprzez kyrtap87 » sobota, 22 stycznia 2011, 09:03

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano sobota, 22 stycznia 2011, 10:56 przez kyrtap87, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
kyrtap87
 
Posty: 339
Dołączył(a): środa, 22 kwietnia 2009, 21:42
Lokalizacja: Gorzyce

Postprzez zolwik » sobota, 22 stycznia 2011, 10:57

Eee nie ma tragedi pare rysek do polerowania i nówka sztuka :P

A tak na serio co z driverem ?
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez Rafik » sobota, 22 stycznia 2011, 11:12

Widzę że kosmetyka troszkę pracy i będzie ok. miłego zajęcia ;)
Ostatnio edytowano sobota, 22 stycznia 2011, 11:13 przez Rafik, łącznie edytowano 1 raz
Rafik
 

Postprzez pegaz » sobota, 22 stycznia 2011, 15:19

zolwik napisał(a):A tak na serio co z driverem ?


To jest moto kyrtapa87. A cos Ty wyczynial?

Szukaj gratow na allero.
Ostatnio edytowano sobota, 22 stycznia 2011, 15:20 przez pegaz, łącznie edytowano 1 raz
pegaz
 

Postprzez WilQW » sobota, 22 stycznia 2011, 18:01

napisz jak to było
szukaj gratów na allegro
ale zwróć uwagę że tyłek ci lekko ucieka chyba że to już było wcześniej
pzdr
WilQW
 

Postprzez guardian_angel » sobota, 22 stycznia 2011, 18:38

Brak cierpliwości do zimy no i widać pierwsze efekty, nawet sezon się zaczął :(
FORUMOWICZU - WŁĄCZ MYŚLENIE !!!
Avatar użytkownika
guardian_angel
 
Posty: 1692
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 08:22
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez kyrtap87 » sobota, 22 stycznia 2011, 18:43

driver miał tylko obojczyk złamany i skręcany na śruby ale już wszystko gra /wyleczony /to nie ja kierowałem .było tak ,prędkość koło 150 nie zebrał zakrętu, i poszedł w pole orane ,graty znalazłem na aledrogo, myślałem że może ktoś z forum ma niektóre rzeczy ale jak widać nie ,a za dupek po ślizgu się skosił, będę informował na bieżąco jak mi idzie przywracanie do stanu jaki był przed ślizgiem

[ Dodano: 22-01-11, 18:43 ]
guardian_angel, to było w tamtym sezonie
Avatar użytkownika
kyrtap87
 
Posty: 339
Dołączył(a): środa, 22 kwietnia 2009, 21:42
Lokalizacja: Gorzyce

Postprzez guardian_angel » sobota, 22 stycznia 2011, 18:59

to dopiero teraz foty wrzucasz ? no masz niezłą zwłokę jak sen misia na zimę :)
FORUMOWICZU - WŁĄCZ MYŚLENIE !!!
Avatar użytkownika
guardian_angel
 
Posty: 1692
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 08:22
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez pegaz » sobota, 22 stycznia 2011, 19:09

kyrtap87 napisał(a):graty znalazłem na aledrogo, myślałem że może ktoś z forum ma niektóre rzeczy ale jak widać nie ,a za dupek po ślizgu się skosił, będę informował na bieżąco jak mi idzie przywracanie do stanu jaki był przed ślizgiem


zadupek powinno sie dac naprostowac, bardziej bym sie obawial przedniego zawieszenia czy nic mu sie nie stalo.
Ostatnio edytowano sobota, 22 stycznia 2011, 19:11 przez pegaz, łącznie edytowano 1 raz
pegaz
 

Postprzez kyrtap87 » sobota, 22 stycznia 2011, 21:32

guardian_angel, dla tego że mi go dopiero wczoraj przywieźli do naprawy .misiu :diabel:
pegaz, lagi proste na oko , tylko uszczelniacze szlak trafił
Avatar użytkownika
kyrtap87
 
Posty: 339
Dołączył(a): środa, 22 kwietnia 2009, 21:42
Lokalizacja: Gorzyce

Postprzez guardian_angel » niedziela, 23 stycznia 2011, 12:24

Skoro uszczelniacze się posypały to lagi też będą krzywe. Gdyby były proste to by się nie posypały i nie było by wycieków.
FORUMOWICZU - WŁĄCZ MYŚLENIE !!!
Avatar użytkownika
guardian_angel
 
Posty: 1692
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 08:22
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez WilQW » niedziela, 23 stycznia 2011, 14:27

nie zaszkodziło by sprawdzić, amory i tak musisz rozebrać żeby uszczelniacze wymienić, rury nośne będziesz miał na wierzchu więc z górki
pzdr
WilQW
 

Postprzez Bochen » niedziela, 23 stycznia 2011, 14:36

lagów to nie sprawdzaj na oko, tylko wymontuj cały goleń, wsadź w imadło i pokręć wkładem. jak końcówka zatacza koła, znaczy, że krzywy.
Bochen
 

Postprzez WilQW » niedziela, 23 stycznia 2011, 15:01

Bochen napisał(a):lagów to nie sprawdzaj na oko, tylko wymontuj cały goleń, wsadź w imadło i pokręć wkładem. jak końcówka zatacza koła, znaczy, że krzywy.

sory ale tak to może sobie sprawdzić lagi w Wsk a nie w motocyklu który ma takie osiągi
poleciłbym ci stół traserski, albo oddać lagi do tokarza żeby sprawdził
założy w uchwyt i sprawdzi czujnikiem zegarowym i wtedy będzie wszystko wiadomo
pzdr
WilQW
 

Postprzez Bochen » niedziela, 23 stycznia 2011, 15:34

WilQW napisał(a):sory ale tak to może sobie sprawdzić lagi w Wsk a nie w motocyklu który ma takie osiągi
pzdr

Po pierwsze lagi jak się krzywią to zawsze na tyle, że można to zobaczyć gołym okiem(to nie jest pręt, tylko rurka). Po drugie ta metoda jest bardzo precyzyjna i można zobaczyć nawet minimalne odchyły. Po trzecie tak się sprawdza chyba w każdym warsztacie mechanicznym.
Bochen
 


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości