
kyrtap87 napisał(a):graty znalazłem na aledrogo, myślałem że może ktoś z forum ma niektóre rzeczy ale jak widać nie ,a za dupek po ślizgu się skosił, będę informował na bieżąco jak mi idzie przywracanie do stanu jaki był przed ślizgiem
Bochen napisał(a):lagów to nie sprawdzaj na oko, tylko wymontuj cały goleń, wsadź w imadło i pokręć wkładem. jak końcówka zatacza koła, znaczy, że krzywy.
WilQW napisał(a):sory ale tak to może sobie sprawdzić lagi w Wsk a nie w motocyklu który ma takie osiągi
pzdr
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości