Nawet hodowcy drobiu wiedzą co dobre:)

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Nawet hodowcy drobiu wiedzą co dobre:)

Postprzez plaski » środa, 23 lutego 2011, 20:36

Nigdy nie sądziłem że wytłaczarka po jajkach tak może człowieka ucieszyć

Obrazek
Avatar użytkownika
plaski
 
Posty: 299
Dołączył(a): środa, 31 marca 2010, 07:22
Lokalizacja: Lublin i okolice

Postprzez TasmaN » czwartek, 24 lutego 2011, 08:36

:D :D Jajko to zycie... Jajko to moj swiat :D

dobre :D
TasmaN
 

Postprzez zolkos » czwartek, 24 lutego 2011, 09:30

i co ? Twoje 10 jaj zostało rozbite i zeżarte :D teraz Twoje jajko ma żałobę :P i na czarno ubrane ^^^ :)
zolkos
 

Postprzez plaski » czwartek, 24 lutego 2011, 11:16

No co ty. Pisklęta się wykluły i niedługo na drogę wyjadą :D
Avatar użytkownika
plaski
 
Posty: 299
Dołączył(a): środa, 31 marca 2010, 07:22
Lokalizacja: Lublin i okolice

Postprzez zolkos » czwartek, 24 lutego 2011, 17:37

ten to ma dobrze :D to teraz wiem skad sie takie maszyny biora :P a te jajka można jakoś programować by co innego wykluwało sie ? :D i nie mowie tu o salmonelli :P
zolkos
 

Postprzez Krechagsx » czwartek, 24 lutego 2011, 21:11

jajko jajkowi nie równe dlatego też wychodzą mocniejsze wersje jajek :) heh
Krechagsx
 

Postprzez plaski » piątek, 25 lutego 2011, 09:06

Wszystko Panowie zależy od koguta :mrgreen:
Avatar użytkownika
plaski
 
Posty: 299
Dołączył(a): środa, 31 marca 2010, 07:22
Lokalizacja: Lublin i okolice


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości