Bezpieczniejsze motocykle - Pomysł UE

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Postprzez zolkos » czwartek, 12 maja 2011, 14:49

wiem wiem juz mam troche wiecej dolane :) ale ja np raz w tygodniu cos mnie natchnie by na kapcia postawic heh :)
ale mechanik mi powiedzial ze poprzednik ladnie katowal moja zuze :( i opona byla kwadratowa i jeszcze koles po polach nim jezdzil a potem kupil sobie tenere bo jak powiedzial gdy juz umowe spisalismy ( gsxf nie daje sobie rady w terenie ) wrrrr :/ ale maszyna teraz ladnie smiga po wizycie u mechanika :D
zolkos
 

Postprzez chrom » czwartek, 12 maja 2011, 16:54

Te statystyki ktore wyczytalem z tego linku tez sa przerazajace ja tez jak kilku kolegow uwazam ze ABS to dobre rozwiazanie bo pozwala na gwaltowne uzycie hamulca co przeklada sie na droge hamowania a poza tym opcja wylaczania ABS to dobra opcja...
co by sie nie dzialo musisz temu sprostac
Avatar użytkownika
chrom
 
Posty: 162
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2011, 13:45
Lokalizacja: Radom

Poprzednia strona

Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron