Niezly Beat :)))))

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Niezly Beat :)))))

Postprzez TasmaN » niedziela, 15 maja 2011, 14:06

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=MtN1YnoL46Q&feature=fvwrel[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=azqeNoIaY3E[/youtube]
Ostatnio edytowano niedziela, 15 maja 2011, 15:08 przez TasmaN, łącznie edytowano 1 raz
TasmaN
 

Postprzez brodaty_rider » niedziela, 15 maja 2011, 19:22

Tasior serio nie masz co robić jak nie jeździsz :D
Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż cięzko czasami ich wyprzedzić ...
brodaty_rider
 
Posty: 792
Dołączył(a): piątek, 17 grudnia 2010, 10:07
Lokalizacja: siedlce

Postprzez firefox » wtorek, 17 maja 2011, 20:54

Przeciez to pierwszy opierdalacz warszawski :)
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron