RF i ja.

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

RF i ja.

Postprzez Greedo » sobota, 23 maja 2009, 17:53

Ostatnio edytowano sobota, 23 maja 2009, 17:59 przez Greedo, łącznie edytowano 1 raz
Greedo
 

Postprzez Pit » sobota, 23 maja 2009, 17:59

Link nie śmiga
Avatar użytkownika
Pit
 
Posty: 240
Dołączył(a): poniedziałek, 23 marca 2009, 21:41
Lokalizacja: GRABOWNICA/KRAKÓW

Postprzez Greedo » sobota, 23 maja 2009, 18:02

Już śmiga.
Greedo
 

Postprzez Nyuno » sobota, 23 maja 2009, 23:26

Ale ty nie śmigasz :) Chociaż nie wiem, jak bardzo można RF położyć :D
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Greedo » niedziela, 24 maja 2009, 01:40

Pojedź na ten zakręt i zdaj relację 8)
Greedo
 

Postprzez kosa1022 » niedziela, 24 maja 2009, 11:06

Gredo ile tam mogłeś mieć na cyferblacie??? (mniej więcej)
kosa1022
 

Postprzez Greedo » niedziela, 24 maja 2009, 11:28

80 km/h.
Greedo
 

Postprzez kosa1022 » niedziela, 24 maja 2009, 15:19

A jak myślisz (albo jaka jest) granica przyczepności na tym kawałku dla Twojej RF-ki?
kosa1022
 

Postprzez Greedo » niedziela, 24 maja 2009, 21:40

Nie wiem, ale przy tym złożeniu (5mm do końca mi tam zostało) zaczyna ostro bujać i się trochę boję niżej.
Greedo
 

Postprzez kosa1022 » poniedziałek, 25 maja 2009, 18:32

Ale i tak ładnie Ci tam poszło.
Nie ma jak jazda na krawędzi!!!!!!
kosa1022
 

Postprzez Nyuno » poniedziałek, 25 maja 2009, 20:24

Ja pojadę tam, ale dopiero jak oponę z przodu wymienię :D Zapytajcie się TasmaNa i Firefoxa ;D
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez PozytywnieZakreconyWariat » poniedziałek, 25 maja 2009, 20:44

Endrju ale Ty jestes hatkorofieccc :diabel:
"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych ktorzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,majac przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"
Avatar użytkownika
PozytywnieZakreconyWariat
 
Posty: 473
Dołączył(a): niedziela, 5 kwietnia 2009, 10:11
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość