brodaty_rider napisał(a):A to kur.. kierowcy ślepe tępe gdzie lusterka gdzie oczy na pewno nie jechał więcej jak 60 bo w innym wypadku nie byłoby co zbierać jak uderzył w samochód głową więc zauważyć go nie problem. Tragedia co się dzieje z naszymi kierowcami bez kitu mandat przed sąd niech dostanie z 15 lat za usiłowanie zabójstwa takie jest moje zdanie
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości