Z zycia komputerow

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Z zycia komputerow

Postprzez firefox » wtorek, 7 kwietnia 2009, 16:36

Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez diabLica » wtorek, 19 maja 2009, 12:51

tak z dzisiejszej poczty:

Nareszcie zagadka została rozwiązana !!!!!!!!!!
Jak to się dzieje , że kursor się rusza , gdy ty poruszasz myszką?
Nigdy się nad tym nie zastanawiałeś?
Żeby to sprawdzić, kliknij na poniższy link . Poruszając kursorem w szkle powiekszającym W ŚRODKU zobaczysz to , czego nie widać gołym okiem. Wprowadź kursor w środek lupy i poruszaj nim w lewo, prawo, w dół, w górę i nawet na chwilę zatrzymaj się.................
Zobaczysz , jakie będzie twoje zdziwienie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://2006.1-click.jp/


;)
diabLica
 

Postprzez ZiGi » wtorek, 19 maja 2009, 16:47

Dobre :D
ZiGi



Wskaźniki do Automapy:
GSX600F GSX650F Hayabusa

Nie dyskutuj z idiotą bo cię sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
Avatar użytkownika
ZiGi
 
Posty: 1161
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 17:40
Lokalizacja: Dębe Wielkie

Postprzez montis » niedziela, 24 maja 2009, 11:09

hehe :P
montis
 

Re: Z zycia komputerow

Postprzez k1s1el » piątek, 29 maja 2009, 22:15

http://www.youtube.com/watch?v=kBVmfIUR1DA

To też dobre, chyba każdy zna :brawo:
k1s1el
 


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość