Najnowsze Kawasaki juz nie moge doczekac sie jazdy testowej

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Najnowsze Kawasaki juz nie moge doczekac sie jazdy testowej

Postprzez lukka » wtorek, 28 lipca 2009, 21:54

Jak w temacie. Czekam na opinie w sprawie nowego designu

Obrazek
Avatar użytkownika
lukka
 
Posty: 124
Dołączył(a): sobota, 21 marca 2009, 22:27
Lokalizacja: Łódź

Postprzez kosa1022 » środa, 29 lipca 2009, 15:46

:brawo:
kosa1022
 


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość