Komu łezkę w oku kręci "stary" sprzęt - zapraszamy do Dębicy:

A będzie co oglądać - mają być m.in.: motocykle w duchu "Sokół 1000" czy też autka w stylu "retro" albo nawet starsze.
Zapraszam

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości