Wyrok w sprawie ubezpieczenia oraz podwyzszonych oplat z

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Wyrok w sprawie ubezpieczenia oraz podwyzszonych oplat z

Postprzez firefox » wtorek, 8 grudnia 2009, 11:03

Witam,

Przepraszam za maila, ale byc moze niektorym sie to przyda. Osoby ktore maja kredyt hipoteczny lub chca sie o niego ubiegac maja prawo ubiegac sie o zwrot kosztow od Banku. Jesli po uprawomocnieniu sie wpisu banku w hipotece przez wyrok Sadu Ksiag Wieczystych, Bank nadal pobieral ubezpieczenie pomostowe lub nie zniosl podwyzszonego oprocentowania, zobowiazany jest do zwrotu kasy, lacznie z odsetkami (mozna rowniez zlozyc wniosek o odsetki).

Dodam, ze Wyrok Sądu Ochrony Konkurencji i Konsumentów z 6 sierpnia 2009 r oraz "Podstawą prawną do złożenia niniejszego wniosku jest wpis do rejestru Klauzul Niedozwolonych Numer wpisu: 1740, Getin Bank S.A. w Katowicach:" jest podstawa do ubiegania sie o zwrot ubezpieczenia od momentu uprawomocnionego wyroku Sadu Ksiag Wieczystych a nie dostarczenia odpisu z Sadu do Banku.

http://kupfranki.pl/networks/blog/post.franek_kolasa:28

Oraz wniosek:

http://kupfranki.pl/networks/files/file.8216

Dla niektorych osob, moze to oznaczac kilka tysiecy zl. Po zwrot mozna ubiegac sie rowniez do kredytow splaconych.
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron