Pomysły na prezent dla motocyklisty

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Pomysły na prezent dla motocyklisty

Postprzez zolwik » środa, 9 grudnia 2009, 22:36

Witam ,
Mój znajomy niedługo zmienia swój stan cywilny ,jest motocyklista z znajomymi chcemy się złożyć na jakiś fajny prezent lecz nic nikomu nie przychodzi na myśl, koszt to do ok 400-500 złociszy.
Macie pomysł pomóżcie :zapytanie:

Oczywiście nie tylko tu wypowiedajcie się od nośnie mojejego pytania.
Ostatnio edytowano niedziela, 13 grudnia 2009, 11:10 przez zolwik, łącznie edytowano 1 raz
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez Pit » środa, 9 grudnia 2009, 22:58

navka, tankbag, podgrzewane manetki, kuferek, xenony jest dużo tego stricte pod moto, aeorograf jakiś tematyczny :roll: jest tego trochę
Avatar użytkownika
Pit
 
Posty: 240
Dołączył(a): poniedziałek, 23 marca 2009, 21:41
Lokalizacja: GRABOWNICA/KRAKÓW

Postprzez zolwik » niedziela, 13 grudnia 2009, 11:24

Pit84 no jest dużo rzeczy lecz musi być coś trafionego (bo nie trafionych jest dużo i i tylko zapychają piwnice)

Tu jest dużo gadżetów , na prezent. Lecz zrzucać się na coś za np.40zł to aż głupio.
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez TasmaN » niedziela, 13 grudnia 2009, 11:37

Zolwik.. na stronie motoakcesoria.pl jest dzial z gadzetami, fajne rzeczy tam maja... zajrzyj.

Jest tam taki model silnika V2 podlaczany na USB. Odpala sie go, zmienia biegi... :D :D
TasmaN
 


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron