Życzenia

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Życzenia

Postprzez Gregorius4tm » czwartek, 24 grudnia 2015, 16:10

Zdrowych wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, udanej zabawy Sylwestrowej, bezpiecznych, bezawaryjnych sezonów motocyklowych oraz spełnienia wszystkich marzeń - wszystkim forumowiczom i ich rodzinom życzy Gregorius z Magdusią i Lenką/Julkiem (w drodze).
Avatar użytkownika
Gregorius4tm
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 67
Dołączył(a): czwartek, 10 maja 2012, 08:31
Lokalizacja: Władysławowo

Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości