Pomoc w ocenie GSX-F.

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Postprzez Stroos » poniedziałek, 14 grudnia 2009, 16:41

Nie planuję zakupu na odległość.
Chciałbym jedynie dowiedzieć się czy warto przejechać pół Polski na oględziny.

Poza tym jaka jest odpowiednia cena za rocznik 2002-2003, skoro mówisz o ZX9?
Stroos
 

Postprzez Nyuno » poniedziałek, 14 grudnia 2009, 19:04

No ja się nie zgodzę z tą opinią, że włoskie to niezadbane. Z tego co widać na zdjęciach to moto jest OK, tylko wydaje mi się, że pług ma pęknięty od dołu.

Ten nie z Włoch, ma z kolei ładny tłumik. Ale jest drogi.
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez TasmaN » poniedziałek, 14 grudnia 2009, 21:05



hmm... ja bym sprawdzil w necie czy ten rocznik w tym malowaniu mial czarny plug na dole.
Druga sprawa to gosc pisze mase pierdół technicznych a malo konkretow.
Czy aby to nie jest handlarz??



hm... drugi model z czarnym plugiem... :D :D

Mysle ze po fotkach nic nie pomozemy. Niestety, jesli Ci zalezy to trzeba pojechac i obejrzec, posluchac. Z fotek nic niewlasciwego nie wynika.
TasmaN
 

Postprzez kyrtap87 » poniedziałek, 14 grudnia 2009, 21:42

Ja mam z Włoch i nic konkretnego jeszcze nie robiłem przyznam ze kupiłem od kobiety i plastiki się w stanie dobrym
Avatar użytkownika
kyrtap87
 
Posty: 339
Dołączył(a): środa, 22 kwietnia 2009, 21:42
Lokalizacja: Gorzyce

Postprzez goofy27 » środa, 16 grudnia 2009, 20:30

TasmaN napisał(a):hmm... ja bym sprawdzil w necie czy ten rocznik w tym malowaniu mial czarny plug na dole.
Druga sprawa to gosc pisze mase pierdół technicznych a malo konkretow.
Czy aby to nie jest handlarz??


Nie handlarz, a sklep z serwisem. Coś tam maja na stanie, ale raczej mało handluja motorami. Już ponad rok temu go u nich oglądałem, jak szukałem Jajka dla siebie. Mieszkam blisko. Co do stanu szczegolow nie pamietam, bo cena mnie lekko zniechecila, no i byłem mniej zorientowany w temacie niż teraz. Poza tym o ich serwisie coraz częsciej słyszę nie najlepsze opinie.
Ostatnio edytowano czwartek, 17 grudnia 2009, 11:18 przez goofy27, łącznie edytowano 1 raz
goofy27
 
Posty: 100
Dołączył(a): niedziela, 7 czerwca 2009, 10:02
Lokalizacja: Dabrowa Gornicza

Poprzednia strona

Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron