Życzenia

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Życzenia

Postprzez diabLica » wtorek, 22 grudnia 2009, 15:17

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku życzę,
aby ich radosna atmosfera towarzyszyła Wam przez cały następny rok,
abyście mieli zawsze czas na rzeczy naprawdę ważne
oraz aby Rok 2010 był lepszy od obecnego...
Zdrowych, radosnych , rodzinnych i pełnych miłości Świąt...
i oczywiście wymarzonych prezentów pod choinka 8)



p.s. wiem, że do Świąt jeszcze dwa dni ale moje Święta w tym roku nie bedą takie jak być powinny stad wczesniejsze zyczenia...
prędkość nie zabija!!!!nagłe zatrzymanie to to co pozbawia życia...
Avatar użytkownika
diabLica
 
Posty: 96
Dołączył(a): czwartek, 19 marca 2009, 18:47
Lokalizacja: z piekła

Postprzez unio » wtorek, 22 grudnia 2009, 18:20

Wzajemnie Diablątko, również dla wszystkich Wesołych Świąt i udanego Sylwestra
Avatar użytkownika
unio
 
Posty: 559
Dołączył(a): poniedziałek, 1 czerwca 2009, 19:45
Lokalizacja: E-g

Postprzez zolwik » wtorek, 22 grudnia 2009, 18:41

Dziekuje i wzajemność

____________________$$$
_____________________$$$$$
___________________$$$$$$
_________________$$$$$$$
_______________$$$$$$$$_$$$$$$$$$$
______________$$$$$$$$$$$$$$$$$$
_____________$$$$$$$$$$$$$$$
____________$$$$$$$$$$$$$
___________$$$$$$$$$$$$
__________$$$$$$$$$$
_________$$$$$$$$$
________$$$$$$$$
_______$$$$$$$
______$$$$$$
______$$$$$
______$$$$
______$$$$
______$$$_____$
$______$$___$$
__$$$$$$$$$$$
___$$$$$$$$$
____$$$$$$$$$
___$$$$$$$$$$$$$
__$$$$$$$$$$$$$$$
__$$$$$$$$$$$____$
$_____$$$$
_______$$$
________$

Małą gwiazdkę przed świętami
Przyjmij proszę z życzeniami
Może spełni się marzenie
Białe Boże Narodzenie
Lub, gdy przyjdzie Ci ochota
Niech to będzie gwiazdka złota
Bo, gdy spada taka z nieba
Wtedy zawsze marzyc trzeba
No, a jeśli tak się zdarzy,
Że srebrzysta ci się marzy
Możesz także taką zdobyć
I choinkę nią ozdobić
Gwiazda, gwiazdce zamrugała
I choinka lśni już cała
Naszych marzeń jest spełnieniem
Bo jest piękna jak marzenie
A pomarzyć czasem trzeba
Każdy pragnie gwiazdki z nieba.

WESOŁYCH ŚWIĄT ŻYCZY ŻÓŁWIK
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez guardian_angel » wtorek, 22 grudnia 2009, 20:05

Życzę Wam drodzy forumowicze udanych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w rodzinnym gronie, w cieple i blasku ognia świecy z wigilijnego stołu, a także tyle samo wyjazdów i powrotów na 2 kołach, a także na 4 kołach jeśli wyjeżdzacie do rodziny na święta.
Na nadchodzący Nowy Rok życzę Wam wszystkiego najlepszego, niech wszystko się układa po waszej myśli, mniej problemów i zmartwień i niech to cholerne paliwo kosztuje mniej niż 4 zł za litr :)

WESOŁYCH ŚWIĄT I DOSIEGO ROKU
życzy
guardian_angel
[junior admin]
FORUMOWICZU - WŁĄCZ MYŚLENIE !!!
Avatar użytkownika
guardian_angel
 
Posty: 1692
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 08:22
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez pegaz » środa, 23 grudnia 2009, 11:37

Zdrowych, wesolych swiat i wszystkiego dobrego w Nowym Roku.
pegaz
 

Postprzez dosiek77 » środa, 23 grudnia 2009, 15:08

Wszystkiego Najlepszego. Spełnienia marzeń i dużo zdrowia :D
Avatar użytkownika
dosiek77
 
Posty: 223
Dołączył(a): niedziela, 29 marca 2009, 09:12
Lokalizacja: Wawa

Postprzez Rychu » środa, 23 grudnia 2009, 15:34

Cóź ja mogę napisać po tak pięknych i dobrych życzeniach.
Pozostaje mi tylko powiedziec:

Ho Ho Ho Marry Christmass:)

Wesołych Świąt:)
www.car4events.pl - Zapraszam !!!
Avatar użytkownika
Rychu
 
Posty: 228
Dołączył(a): wtorek, 24 marca 2009, 11:33
Lokalizacja: Z zadupia;)

Postprzez Byniu » środa, 23 grudnia 2009, 17:58

A ja Wam wszystkim życzę,byście mieli lepiej ode mnie :D :D :D
a nadchodzący rok będzie należał do motomaniaków :gitara: :gitara: :gitara:
No risk no fun
Byniu
 
Posty: 375
Dołączył(a): wtorek, 16 czerwca 2009, 16:12
Lokalizacja: Wszeliwy

Postprzez CINEK » czwartek, 24 grudnia 2009, 14:03

wszystkiego najlepszego jajcarze wesołych świąt :D
CINEK
 
Posty: 27
Dołączył(a): środa, 25 listopada 2009, 21:59
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Postprzez Melman » czwartek, 24 grudnia 2009, 14:14

Życzę wszystkim zdrowych i radosnych świąt. Aby nowy sezon rozpoczął się jak najszybciej :moto:
Melman
 

Postprzez mynka_uk » czwartek, 24 grudnia 2009, 14:29

Wszystkiego najlepszego z okazji świąt Bożego Narodzenia. Chciałbym wam życzyć taniej benzyny, szeokich dróg i braku piachu na zakrętach... Mynka
mynka_uk
 

Postprzez TasmaN » czwartek, 24 grudnia 2009, 15:24

Spokojnych i Wesolych Świąt, a na Nowy Rok:

... Zlotów udanych, gaźników wyregulowanych, przyczepności bez końca i w Sezonie dużo słońca..."

:)
TasmaN
 

Postprzez kyrtap87 » czwartek, 24 grudnia 2009, 17:24

Zdrowych i spokojnych Świąt
Avatar użytkownika
kyrtap87
 
Posty: 339
Dołączył(a): środa, 22 kwietnia 2009, 21:42
Lokalizacja: Gorzyce

Postprzez diabLica » czwartek, 31 grudnia 2009, 10:37

przepis na nowy rok ;)

Wziąć dwanaście miesięcy,
obmyć je dobrze do czysta
z goryczy, chciwości, pedanterii i lęku
i podzielić każdy miesiąc na 30 albo 31 części,
tak żeby zapasu starczyło akuratnie na rok.
Każdy dzionek przyrządza się oddzielnie,
biorąc po jednej części pracy
i dwie części wesołości i humoru.
Dodać do tego trzy kopiaste łyżki optymizmu,
łyżeczkę tolerancji,
ziarnko ironii
i szczyptę taktu.
Następnie masę tę polewa się obficie miłością.
Gotowe danie ozdobić bukiecikami małych uprzejmości
i podawać codziennie z pogodą ducha
i porządną filiżanką ożywczej herbaty.

Catharina Elisabeth Goethe


wszystkiego dobrego w nadchodzącym 2010 roku :browar:

i obysmy za rok składali sobie zyczenia w nie mniejszym składzie
prędkość nie zabija!!!!nagłe zatrzymanie to to co pozbawia życia...
Avatar użytkownika
diabLica
 
Posty: 96
Dołączył(a): czwartek, 19 marca 2009, 18:47
Lokalizacja: z piekła

Postprzez mynka_uk » czwartek, 31 grudnia 2009, 20:17

Wszystkiego najlepszego w nowym roku ; ;) ;) ;) ;)
mynka_uk
 


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron