:D :D :D

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

:D :D :D

Postprzez TasmaN » niedziela, 3 stycznia 2010, 21:15

HEJ PANIENKI POSLUCHAJCIE... :diabel: :diabel: :diabel: :gitara: :gitara: :gitara:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=yx-IjUuZ8zE[/youtube]
TasmaN
 

Postprzez TasmaN » niedziela, 3 stycznia 2010, 21:15

spokojnie... to tylko Zespol Odstawienny Motocykla... ;)
TasmaN
 

Postprzez TasmaN » niedziela, 3 stycznia 2010, 21:22

NO RZESZ KURWA ! NIE WYTRZYMAM BEZ JAZDY NA MOTO :fire: :fire: :fire: :fire:


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=xLWZ5FcflxU[/youtube]

[ Komentarz dodany przez: ZiGi: 04-01-10, 16:31 ]
Ten post jest totalnie do wyj....nia :P
Ostatnio edytowano niedziela, 3 stycznia 2010, 21:22 przez TasmaN, łącznie edytowano 1 raz
TasmaN
 


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron