Warto nie warto zakupić Gsx 750es 83'

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Warto nie warto zakupić Gsx 750es 83'

Postprzez zolwik » sobota, 23 stycznia 2010, 15:09

Ludziska co o tym myślicie spotkał się ktoś z taką maszyną jak w temacie .
Tak sobie pomyslalem o jakimś "kultowym wynalazku". Warto sie w to bawić, co o tym myslicie ?
Trochę słaby opis , no ale nie za daleko .
Ostatnio edytowano sobota, 23 stycznia 2010, 15:36 przez zolwik, łącznie edytowano 1 raz
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Re: Warto nie warto zakupić Gs 750E 83'

Postprzez Pit » sobota, 23 stycznia 2010, 15:23

zolwik napisał(a):Ludziska co o tym myślicie spotkał się ktoś z taką maszyną jak w temacie .
Tak sobie pomyslalem o jakimś "kultowym wynalazku". Warto sie w to bawić, co o tym myslicie ?
Trochę słaby opis , no ale nie za daleko .


"po wymianach oleju filtruw regulacji gaznikuw i zaworuw" miazga ortograficzna ;)
Avatar użytkownika
Pit
 
Posty: 240
Dołączył(a): poniedziałek, 23 marca 2009, 21:41
Lokalizacja: GRABOWNICA/KRAKÓW

Re: Warto nie warto zakupić Gs 750E 83'

Postprzez zolwik » sobota, 23 stycznia 2010, 15:40

Fakt !
Po za tym w opisie GSX 750es a na plastikach GS 750e hmm..
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez jacus-87 » sobota, 23 stycznia 2010, 16:16

kolego u mnie w okolicach jest taki "lekki: klasyk;) suzuki gs 550f za ok 1000zl. cos do utargowania z tego co wiem. Sam mialem kupic ale trafil mi sie imbryk ;) moto jest na chodzie, dwojka nie wchodzi, z papierami i troche kosmetycznej roboty jest przy nim :P

[ Dodano: 23-01-10, 16:16 ]
a z roku 1984 bodajze :D
Avatar użytkownika
jacus-87
 
Posty: 58
Dołączył(a): wtorek, 8 grudnia 2009, 20:50
Lokalizacja: Środa Śląska


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron