Przeceny w moto-akcesoria

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Przeceny w moto-akcesoria

Postprzez zolwik » wtorek, 26 stycznia 2010, 20:40

Tak przeglądałem jest tu pare ciekawych rzeczy
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez TasmaN » wtorek, 26 stycznia 2010, 21:02

oszzzz... w dupe... a niedawno fitr kupowalem i zaplacilem ze 70 zl :(
TasmaN
 

Postprzez Pit » wtorek, 26 stycznia 2010, 21:17

Będzie dobry ten filtr do wszystkich roczników ja mam 2006?

[ Dodano: 26-01-10, 21:29 ]
Ma tam ktoś konto?
Ostatnio edytowano wtorek, 26 stycznia 2010, 22:12 przez Pit, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Pit
 
Posty: 240
Dołączył(a): poniedziałek, 23 marca 2009, 21:41
Lokalizacja: GRABOWNICA/KRAKÓW

Postprzez guardian_angel » wtorek, 26 stycznia 2010, 21:47

tez bym był chętny moze jakiś hurtowy zakup dla forum ?
FORUMOWICZU - WŁĄCZ MYŚLENIE !!!
Avatar użytkownika
guardian_angel
 
Posty: 1692
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 08:22
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez firefox » wtorek, 26 stycznia 2010, 21:54

Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez firefox » wtorek, 26 stycznia 2010, 22:01

A tu promocja ktora jest drozsza link
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez zolwik » wtorek, 26 stycznia 2010, 22:13

Pit84 napisał(a):Będzie dobry ten filtr do wszystkich roczników ja mam 2006?

[ Dodano: 26-01-10, 21:29 ]
Ma tam ktoś konto?



Ja mam ,ale założenie konta to chwila.
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez firefox » wtorek, 26 stycznia 2010, 22:15

Moze mi ktos cos powiedziec na temat tego radia?
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez guardian_angel » środa, 27 stycznia 2010, 09:08

firefox, a po cholere ci radio ? przecież nie puszką jeździsz, no chyba że radio maryja będziesz słuchać bo to cholerstwo nawet kuchenka mikrofalówka odbiera :)
FORUMOWICZU - WŁĄCZ MYŚLENIE !!!
Avatar użytkownika
guardian_angel
 
Posty: 1692
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 08:22
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez firefox » środa, 27 stycznia 2010, 10:10

Chce radio zamontowac do moto.
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Rabinger » środa, 27 stycznia 2010, 10:42

a antenka gdzie
i to o cb chodzi czy o takie zwykłe radio :)
Rabinger
 

Postprzez firefox » środa, 27 stycznia 2010, 10:47

Generalnie chodzi o CB, probuje zebrac jakies info na ten temat, moze kto ma jakies dowiadczenie
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Rabinger » środa, 27 stycznia 2010, 10:51

tak logicznie mówiąc

tak myślę

kask aby miał wdudowany głośnik i mikrofon
podłączenie tego z cb
cb z motocyklem
antenka ? gdzie mmm


cb z motocyklem to trzeba było by np zamontoać gniazdo zapalniczki :) to do akumulatorka chyba by trzeba było podpiąc
a cb z kaskiem nie mam pojęcia
Rabinger
 

Postprzez guardian_angel » środa, 27 stycznia 2010, 10:52

doświadczenie w tym temacie ... 0
agrasja ... 0
"to żółte bardzo dobre, 5 a przy pani nawet 6"
FORUMOWICZU - WŁĄCZ MYŚLENIE !!!
Avatar użytkownika
guardian_angel
 
Posty: 1692
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 08:22
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez guardian_angel » środa, 27 stycznia 2010, 10:54

Rabinger, mowa o CB przenośnym tzw mobilki a nie puszcze jak radio
FORUMOWICZU - WŁĄCZ MYŚLENIE !!!
Avatar użytkownika
guardian_angel
 
Posty: 1692
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 08:22
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez Rabinger » środa, 27 stycznia 2010, 11:02

juz sobie obejrzałem
ale jak chcesz rozmawiać przez kask ?
Rabinger
 

Postprzez firefox » środa, 27 stycznia 2010, 11:11

Ja nie chce rozmawiac tylko nasluchiwac
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Rabinger » środa, 27 stycznia 2010, 11:21

czyli jakieś słuchaweczki które wejdą pod kask
ale czy takie cb ma wejście
Rabinger
 

Postprzez firefox » środa, 27 stycznia 2010, 11:31

Przeczytaj opis tego radiotelefonu:

"Możliwość podłączenia słuchawek z mikrofonem ALAN/Albrecht "

Jest na pewno, inaczej radio CB nie mialo by sensu
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Bochen » środa, 27 stycznia 2010, 14:22

O czym wy wkońcu mówicie? FF chce kupić te krótkofalówki, czy radio CB, bo to zgoła co innego? Z tego co się orientuje to radio CB nie nadaje na częstotliwości PeeMeRek. Taką krótkofalówką możesz najwyżej porozmawiać z inną osobą, która ma taką samą.
Bochen
 

Następna strona

Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości