--Nick -- skąd

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

--Nick -- skąd

Postprzez zolwik » poniedziałek, 15 marca 2010, 12:31

Witam,
A tak pomyślałem że może być fajny temat .
Od czego masz taki nick :zapytanie:
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez guardian_angel » poniedziałek, 15 marca 2010, 13:52

No to zacznij od siebie Żółwiku :P
FORUMOWICZU - WŁĄCZ MYŚLENIE !!!
Avatar użytkownika
guardian_angel
 
Posty: 1692
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 08:22
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez Mars » poniedziałek, 15 marca 2010, 17:39

Mój nick "Mars" ( bóg wojny )- powstał z pierwszych trzech liter mojego imienia: Marcin oraz pierwszej litery nazwiska.
Jestem zodiakalnym skorpionem i dość pasuje ten nick do mojego charakteru ( wojowniczego ). Moja żonka też jest skorpionką, więc nuda nam nie grozi hehe.
Mars
 

Postprzez jaca » poniedziałek, 15 marca 2010, 17:57

JACEK - JACA - JACO - prawie JAJCO LUB JAJKO :lol:
jaca
 
Posty: 10
Dołączył(a): czwartek, 25 czerwca 2009, 14:58
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Postprzez jacus-87 » poniedziałek, 15 marca 2010, 18:22

ja mam ciulowy NICK i chcialbym zmienic...;) 87 to rocznik;)
Avatar użytkownika
jacus-87
 
Posty: 58
Dołączył(a): wtorek, 8 grudnia 2009, 20:50
Lokalizacja: Środa Śląska

Postprzez kyrtap87 » poniedziałek, 15 marca 2010, 18:24

U mnie czytając od tyłu Patryk :diabel: 87 to rok ur
Avatar użytkownika
kyrtap87
 
Posty: 339
Dołączył(a): środa, 22 kwietnia 2009, 21:42
Lokalizacja: Gorzyce

Postprzez guardian_angel » poniedziałek, 15 marca 2010, 19:56

Guardian Angel w potocznym tłumaczeniu Anioł Stróż.

Anioł - odzwierciedlenie mojego charakteru, lubię pomagać innym, być odpowiedzialnym
Stróż - od nazwiska Stróżowski

Całość ładnie do siebie pasuje :)
FORUMOWICZU - WŁĄCZ MYŚLENIE !!!
Avatar użytkownika
guardian_angel
 
Posty: 1692
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 08:22
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez Kwi@tek » poniedziałek, 15 marca 2010, 20:11

a mój od nazwiska Kwiatkowski, a żeby było informatycznie to wcisnąłem zamiast a "@" i wyszedł nick :mrgreen:
Kwi@tek
 

Postprzez Bochen » poniedziałek, 15 marca 2010, 20:45

Od nazwiska Bochenek :)
Bochen
 

Postprzez firefox » poniedziałek, 15 marca 2010, 21:42

z przegladarki :diabel: :shock: :/ :lol: :P :D ;)
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez pinio » poniedziałek, 15 marca 2010, 21:52

"Proszę słonia" tam był Pinio ..ktoś przekręcił nazwisko na Piniewski (a ja mam inne) ale Pinio został. I tak od 30 lat, odkąd pamiętam.

P.
pinio
 

Postprzez BiEdRoN » wtorek, 16 marca 2010, 00:19

od szkoły podstawowej miałem ksywkę biedron (biedrzycki) i tak zostało do dnia dzisiejszego :mrgreen:
simson s51-> gsx 600f -> gsx750f -> gsx 750f-> xciting 400i
Obrazek
Avatar użytkownika
BiEdRoN
 
Posty: 1355
Dołączył(a): środa, 25 marca 2009, 19:29
Lokalizacja: Wawa-3city-Lebork

Postprzez Rabinger » wtorek, 16 marca 2010, 07:25

RABINGER

RABIN - OD KAPŁANA WIECIE JAKIEGO (KIEDYŚ COŚ PRZYŻYDZIŁEM I TAK ZOSTAŁO)
GER - TEKI TERMINATOR :P Z KALIFORNII (JAKOŚ PODOBNIE WYGLĄDAM)
Rabinger
 

Postprzez gladki83 » wtorek, 16 marca 2010, 08:06

U mnie rewelacji nie ma. Kiedyś było Papa, czasem papa smerf :D (przez okres szkolny), a obecnie w pracy mówią do mnie gładki.
Od nazwiska - Gładkowski.
Numerek to oczywiście rocznik.
gladki83
 

Postprzez ZiGi » wtorek, 16 marca 2010, 10:19

A ja od liceum mam ZiGi, a zaczęło się od tego że założyłem sobie konto pocztowe z takim loginem i tak zostało, choć na początku w liceum mówili do mnie Matrix (bo chyba miałem swój świat :P).
ZiGi



Wskaźniki do Automapy:
GSX600F GSX650F Hayabusa

Nie dyskutuj z idiotą bo cię sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
Avatar użytkownika
ZiGi
 
Posty: 1161
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 17:40
Lokalizacja: Dębe Wielkie

Postprzez firefox » wtorek, 16 marca 2010, 10:24

ZiGi napisał(a):A ja od liceum mam ZiGi, a zaczęło się od tego że założyłem sobie konto pocztowe z takim loginem i tak zostało, choć na początku w liceum mówili do mnie Matrix (bo chyba miałem swój świat :P).


I tak chyba zostalo :P
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez KOSA77 » wtorek, 16 marca 2010, 10:44

co do mnie to od podstawówki miałem kilka, kosi, kostek, kosa ostatnia wzięła się z gry w nogę gdzie zawsze grałem na pograniczu ;) utrwaliła się w zhp i tak już zostało powiem że częściej reaguję na ksywkę niż na imię :) oczywista jak mniemam koledzy wzorowali się wybierając mi ksywkę na nazwisku Koszniec pozdro!
Avatar użytkownika
KOSA77
 
Posty: 98
Dołączył(a): poniedziałek, 15 czerwca 2009, 17:56
Lokalizacja: śró płd

Postprzez TasmaN » wtorek, 16 marca 2010, 10:53

kyrtap87 napisał(a):U mnie czytając od tyłu Patryk :diabel: 87 to rok ur


O masz :D A ja dopiero teraz zatrybilem bo czytalem caly czas KRYPTA :D :D
TasmaN
 

Postprzez kyrtap87 » wtorek, 16 marca 2010, 10:56

TasmaN, :lol:
Avatar użytkownika
kyrtap87
 
Posty: 339
Dołączył(a): środa, 22 kwietnia 2009, 21:42
Lokalizacja: Gorzyce

Postprzez firefox » wtorek, 16 marca 2010, 10:57

TasmaN napisał(a):O masz :D A ja dopiero teraz zatrybilem bo czytalem caly czas KRYPTA :D :D


Lepiej powiedz skad Twioj :>
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Następna strona

Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości