A tak pomyślałem że może być fajny temat .
Od czego masz taki nick


ZiGi napisał(a):A ja od liceum mam ZiGi, a zaczęło się od tego że założyłem sobie konto pocztowe z takim loginem i tak zostało, choć na początku w liceum mówili do mnie Matrix (bo chyba miałem swój świat).
TasmaN napisał(a):O maszA ja dopiero teraz zatrybilem bo czytalem caly czas KRYPTA
![]()
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości