Foto-zagadki czyli Jaki to motocykl ??

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Foto-zagadki czyli Jaki to motocykl ??

Postprzez Bones » piątek, 16 lipca 2010, 15:14

Z reguły takie zabawy na forach cieszą się zainteresowaniem więc sprawdzimy czy tutaj się przyjmie ;)

Zabawa nazywa się "JAKI TO MOTOCYKL", gdzie będę umieszczał zdjęcia motocykli bądź ich fragmentów (oczywiście lekko dotknięte photoshopem żeby nie było na nich zbyt wielu napisów ułatwiających odgadnięcie). Każdorazowo po dodaniu zdjęcia będę umieszczał datę do kiedy dana foto-zagadka obowiązuje.

Nagród materialnych nie przewidziano :P

Punktacja - za samą markę 0.5 pkta, za pełną nazwę 1 pkt :)


Odpowiedzi proszę o przesyłanie PM-em do mnie. Na początek coś prostego.



ZAGADKA NR 1 - rozwiązanie i wyniki w niedziele 18.VII o godz 12.

Obrazek



Powodzenia ;)
Ostatnio edytowano piątek, 16 lipca 2010, 15:15 przez Bones, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Bones
 
Posty: 370
Dołączył(a): poniedziałek, 23 marca 2009, 18:19
Lokalizacja: Lisia Góra

Postprzez Bones » niedziela, 18 lipca 2010, 10:56

ROZWIĄZANIE NR 1
Jak większość przewidziała jest to oczywiście MV Agusta F4 (1080 CC)

Punktacja:
SUHY - 1 pkt
Budzik - 1 pkt
Bochen - 1 pkt
PozytywnieZakreconyWariat - 1 pkt
Tasman - 0.5 pkt (Sama marka - brak modelu)
ElViajero - 0 pkt
adamRS - 0 pkt



ZAGADKA NR 2 - rozwiązanie i wyniki w poniedziałek 19.VII o godz 20.

Obrazek

[ Dodano: 19-07-10, 20:44 ]
ROZWIĄZANIE NR 2

Tutaj niestety zagadka była trudniejsza niż myślałem - tylko 1 poprawna odpowiedź ;) A rozwiązanie to Aprilia SL 1000 Falco

Punktacja po 2 seriach - nadal brak wyraźnego lidera:
82przemek - 1 pkt
SUHY - 1 pkt
Budzik - 1 pkt
Bochen - 1 pkt
PozytywnieZakreconyWariat - 1 pkt
Tasman - 0.5 pkt (Sama marka - brak modelu)
ElViajero - 0 pkt
adamRS - 0 pkt

ZAGADKA NR 3 (od razu przepraszam za jakość wymazania napisów) - rozwiązanie w środę 21.VII około godziny 20.

Obrazek

Powodzenia :)
Avatar użytkownika
Bones
 
Posty: 370
Dołączył(a): poniedziałek, 23 marca 2009, 18:19
Lokalizacja: Lisia Góra

Postprzez MaryJane » środa, 21 lipca 2010, 18:46

A ja wiem co to za motocykl w zadaniu 3 ale nie będę brała udziału w konkursie bo bliska znajomość z organizatorem mnie chyba wyklucza;)
MaryJane
 

Postprzez Budzik » środa, 21 lipca 2010, 18:55

zalezy jak bliska xd
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez MaryJane » środa, 21 lipca 2010, 19:01

Bardzo bliska;) no w końcu jeżdżąc jako plecak muszę go czasem objąć i ścisnąć udami;P
MaryJane
 

Postprzez Bones » środa, 21 lipca 2010, 19:03

ROZWIĄZANIE NR 3

Oczywiście jest to BMW S 1000 RR


Punktacja po 3 seriach - powoli wyłania się lider ;)

Bochen - 2 pkt
olszuwy - 1 pkt
82przemek - 1 pkt
adamRS - 1 pkt
piteer83 - 1 pkt
SUHY - 1 pkt
Budzik - 1 pkt
PozytywnieZakreconyWariat - 1 pkt
Tasman - 0.5 pkt
ElViajero - 0 pkt



ZAGADKA NR 4 - bardzo charakterystyczne kształty ;) Nie powinno być trudności ;) Rozwiązanie w piątek 23.VII jak zwykle około 20.

Obrazek
Ostatnio edytowano środa, 21 lipca 2010, 19:10 przez Bones, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Bones
 
Posty: 370
Dołączył(a): poniedziałek, 23 marca 2009, 18:19
Lokalizacja: Lisia Góra

Postprzez Budzik » środa, 21 lipca 2010, 19:14

do keidy ta zagadka?
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez Bones » środa, 21 lipca 2010, 19:22

4 minuty przed Twoim pytaniem na nie odpowiedziałem w poście powyżej ;P
Avatar użytkownika
Bones
 
Posty: 370
Dołączył(a): poniedziałek, 23 marca 2009, 18:19
Lokalizacja: Lisia Góra

Postprzez Budzik » środa, 21 lipca 2010, 19:24

nie zauwazylem, ale okej juz znalazlem i odpowiedz i termin
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez Bones » piątek, 23 lipca 2010, 19:08

ROZWIĄZANIE NR 4

Prawidłowa odpowiedź to TRIUMPH DAYTONA 650


Punktacja po 4 seriach:

Bochen - 3 pkt
piteer83 - 2 pkt
Budzik - 2 pkt
ElViajero - 1 pkt
olszuwy - 1 pkt
82przemek - 1 pkt
adamRS - 1 pkt
SUHY - 1 pkt
PozytywnieZakreconyWariat - 1 pkt
Tasman - 0.5 pkt




ZAGADKA NR 5 - rozwiązanie w niedziele 25.VII około 20 czyli jak wstane po weselu ;) ;) ;)

Obrazek
Avatar użytkownika
Bones
 
Posty: 370
Dołączył(a): poniedziałek, 23 marca 2009, 18:19
Lokalizacja: Lisia Góra

Postprzez Budzik » piątek, 23 lipca 2010, 19:10

za proste :] ale w koncu nie ma szlifierki tylko cos porzadnego :]
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez Bochen » niedziela, 25 lipca 2010, 20:20

No i gdzie mój czwarty punkt?
Bochen
 

Postprzez Budzik » niedziela, 25 lipca 2010, 20:35

bones nie wytzrezwail ;p
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez Bones » wtorek, 27 lipca 2010, 05:49

Z lekkim poślizgiem

ROZWIĄZANIE NR 5

Prawidłowa odpowiedź to HARLEY DAVIDSON VRSCDX NIGHT ROD


Punktacja po 5 seriach:

Bochen - 4 pkt
piteer83 - 3 pkt
Budzik - 3 pkt
ElViajero - 2 pkt
olszuwy - 2 pkt
82przemek - 1,5 pkt (brak modelu)
adamRS - 1 pkt
SUHY - 1 pkt
PozytywnieZakreconyWariat - 1 pkt
Tasman - 0.5 pkt



ZAGADKA NR 6 - rozwiązanie w środę 28.VII około 20

Obrazek
Avatar użytkownika
Bones
 
Posty: 370
Dołączył(a): poniedziałek, 23 marca 2009, 18:19
Lokalizacja: Lisia Góra

Postprzez MaryJane » środa, 28 lipca 2010, 19:12

hmm takim sprzętem to Potzner Feri fajne rzeczy robił:)
MaryJane
 

Postprzez Bones » środa, 28 lipca 2010, 19:23

MaryJane napisał(a):hmm takim sprzętem to Potzner Feri fajne rzeczy robił:)

Niestety już go nie zobaczymy w akcji... a szkoda bo niesamowite rzeczy wyprawiał ;)



ROZWIĄZANIE NR 6

Prawidłowa odpowiedź to KAWASAKI Z 1000


Punktacja po 6 seriach:

Bochen - 5 pkt
piteer83 - 4 pkt
Budzik - 3 pkt
ElViajero - 3 pkt
olszuwy - 3 pkt
82przemek - 1,5 pkt
adamRS - 1 pkt
SUHY - 1 pkt
PozytywnieZakreconyWariat - 1 pkt
Tasman - 0.5 pkt



Chcieliście coś trudniejszego to macie ;) Coś dla znawców :)

ZAGADKA NR 7 - rozwiązanie w piątek 30.VII około 20

Obrazek
Avatar użytkownika
Bones
 
Posty: 370
Dołączył(a): poniedziałek, 23 marca 2009, 18:19
Lokalizacja: Lisia Góra

Postprzez ElViajero » niedziela, 1 sierpnia 2010, 09:06

Bonesik zapomniał o zagadce :D ale jest w drodze :D
ElViajero
 

Postprzez Bones » niedziela, 8 sierpnia 2010, 12:57

Przed wyjazdem już nie zdążyłem dać rozwiązania więc z opóźnieniem robię to teraz ;)


ROZWIĄZANIE NR 7

Prawidłowa odpowiedź to NORTON COMMANDO 850


Punktacja po 7 seriach:

Bochen - 5 pkt
piteer83 - 4 pkt
ElViajero - 4 pkt
olszuwy - 4 pkt
Budzik - 3 pkt
82przemek - 1,5 pkt
adamRS - 1 pkt
SUHY - 1 pkt
PozytywnieZakreconyWariat - 1 pkt
Tasman - 0.5 pkt



ZAGADKA NR 8 - rozwiązanie w środę 11.VIII około 20.00

Obrazek
Ostatnio edytowano niedziela, 8 sierpnia 2010, 12:58 przez Bones, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Bones
 
Posty: 370
Dołączył(a): poniedziałek, 23 marca 2009, 18:19
Lokalizacja: Lisia Góra

Postprzez MaryJane » piątek, 13 sierpnia 2010, 19:07

Widzę że pojedynek wyrównany;) A kiedy finał??;)
MaryJane
 

Postprzez Bones » piątek, 13 sierpnia 2010, 19:09

MaryJane napisał(a):Widzę że pojedynek wyrównany;) A kiedy finał??;)

Trafiłaś w samo sedno ;)




Z racji ogromu pracy i braku czasu jestem zmuszony zakończyć I edycje konkursu.


ROZWIĄZANIE NR 8

Prawidłowa odpowiedź to YAMAHA GTS 1000


Punktacja finałowa:

1. Bochen - 5 pkt
1. olszuwy - 5 pkt
1. ElViajero - 5 pkt
4. piteer83 - 4 pkt
5. Budzik - 3 pkt
6. 82przemek - 2,5 pkt
7. jrk - 1 pkt
7. adamRS - 1 pkt
7. SUHY - 1 pkt
7. PozytywnieZakreconyWariat - 1 pkt
11. Tasman - 0.5 pkt



Zwycięzcami I edycji konkursu "JAKI TO MOTOCYKL" zostały egzekwo aż 3 osoby:



BOCHEN , OLSZUWY oraz ELVIAJERO




GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM!!

W nagrode możecie mi postawić po browarze ;)
Avatar użytkownika
Bones
 
Posty: 370
Dołączył(a): poniedziałek, 23 marca 2009, 18:19
Lokalizacja: Lisia Góra

Następna strona

Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości