Co komu w trawie piszczy czyli Kobiety, motocykle i inne

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Postprzez ogórek » poniedziałek, 23 września 2013, 19:49

kalafiory,ogórki zaczyna się robić coraz fajniej. :mrgreen:
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Postprzez Malwi » poniedziałek, 23 września 2013, 19:54

ogórek, jeszcze trochę i cały obiad będzie można zrobić :P
"Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć." :D



:-)
Avatar użytkownika
Malwi
 
Posty: 1063
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2012, 20:33
Lokalizacja: Pińczów

Postprzez JenJer » poniedziałek, 23 września 2013, 21:51

Ja mogę gotować :mrgreen:
JenJer
 

Postprzez Malwi » poniedziałek, 23 września 2013, 21:52

to jest nas dwie :diabel: bo ja garów nie odpuszczę :P
"Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć." :D



:-)
Avatar użytkownika
Malwi
 
Posty: 1063
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2012, 20:33
Lokalizacja: Pińczów

Postprzez Abek » poniedziałek, 23 września 2013, 21:53

Ja mogę pozmywać :roll:
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Postprzez Malwi » poniedziałek, 23 września 2013, 21:54

Abek napisał(a):Ja mogę pozmywać :roll:
nooo nareszcie coś mądrego...
"Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć." :D



:-)
Avatar użytkownika
Malwi
 
Posty: 1063
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2012, 20:33
Lokalizacja: Pińczów

Postprzez Abek » poniedziałek, 23 września 2013, 21:58

Malwi, czasami mi sie uda...
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Postprzez Tymon » poniedziałek, 23 września 2013, 22:07

Abek, Ale się podlizujesz :diabel:
Avatar użytkownika
Tymon
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1380
Dołączył(a): niedziela, 23 maja 2010, 09:25
Lokalizacja: Busko Zdrój

Postprzez KR-Ociec » wtorek, 24 września 2013, 06:52

Tymon, - ależ "podlizywanie" ma coś wspólnego z garami ..., no nie ? :P :D
Ostatnio edytowano wtorek, 24 września 2013, 06:53 przez KR-Ociec, łącznie edytowano 1 raz
Sens życia jest prosty : albo jest CZARNY albo BIAŁY ! - nic pośrodku !!!
--------------------------------------------
(KR-Ociec tel.: 509-867-657 )
Mój "imbrol" : http://polskajazda.pl/Motocykle/Suzuki/GSX-750F/131974
Avatar użytkownika
KR-Ociec
 
Posty: 2343
Dołączył(a): środa, 6 lipca 2011, 16:02
Lokalizacja: Dębica

Postprzez JenJer » wtorek, 24 września 2013, 09:19

Abek napisał(a):Ja mogę pozmywać :roll:
akurat, bo uwierzę... taki kit to dzieciom w przedszkolu :P
KR-Ociec napisał(a):"podlizywanie" ma coś wspólnego z garami
lizanie może i tak i to tylko konkretnego naczynia :diabel:
JenJer
 

Postprzez Malwi » wtorek, 24 września 2013, 10:02

JenJer napisał(a):lizanie może i tak i to tylko konkretnego naczynia :diabel:
taaa patelni chyba :P :diabel:

[ Dodano: 24-09-13, 11:03 ]
PS. juz wiem kto na zakończeniu sezonu sprzata :P :diabel:
"Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć." :D



:-)
Avatar użytkownika
Malwi
 
Posty: 1063
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2012, 20:33
Lokalizacja: Pińczów

Postprzez KR-Ociec » wtorek, 24 września 2013, 10:05

Malwi napisał(a): juz wiem kto na zakończeniu sezonu sprzata :P :diabel:

Taaa, chyba: WYLIŻE !!! :P :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Sens życia jest prosty : albo jest CZARNY albo BIAŁY ! - nic pośrodku !!!
--------------------------------------------
(KR-Ociec tel.: 509-867-657 )
Mój "imbrol" : http://polskajazda.pl/Motocykle/Suzuki/GSX-750F/131974
Avatar użytkownika
KR-Ociec
 
Posty: 2343
Dołączył(a): środa, 6 lipca 2011, 16:02
Lokalizacja: Dębica

Postprzez Abek » wtorek, 24 września 2013, 10:12

Malwi, eeeeee yyyyyy kto?
:diabel:
JenJer, ja nie mam problemu z myciem garow :-) wiekszy ze skrobaniem przypalonej patelni :-PKR-Ociec, taaa chyba kieliszek :-P
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Postprzez Malwi » wtorek, 1 października 2013, 18:43

Akcja reaktywacja :D może nieboszczyk zacznie znowu na chwilę dychać... w końcu sezon się powoli kończy :P :diabel:
"Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć." :D



:-)
Avatar użytkownika
Malwi
 
Posty: 1063
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2012, 20:33
Lokalizacja: Pińczów

Postprzez JenJer » wtorek, 1 października 2013, 19:59

Może tak, może nie... któż to zgadnie, któż to wie :?: 8)
JenJer
 

Postprzez Abek » wtorek, 1 października 2013, 20:37

Trzeba mu usta usta i masaż serca. A jak nie pomoże to nogi na stołek i w pysk gołym cyckiem :)

Dżindżer czego Ty słuchasz O_o
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Postprzez Abek » wtorek, 1 października 2013, 20:55

Nooo Withini sa jak najbardziej ok :) Ja ostatnio katuję Czerwone gitary - Niebieskooka. Tak wiem wiem starzeję się haha
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Postprzez JenJer » wtorek, 1 października 2013, 20:58

czerwonych gitar lubię Biały Krzyż
JenJer
 

Postprzez Malwi » wtorek, 1 października 2013, 20:59

Dżizus oboje czego Wy słuchacie!!

masaż, usta usta, goły cycek... może coś z tego będzie :fuck2:
"Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć." :D



:-)
Avatar użytkownika
Malwi
 
Posty: 1063
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2012, 20:33
Lokalizacja: Pińczów

Postprzez Abek » wtorek, 1 października 2013, 21:14

Malwi, muzyki :)

A ciągu dalszego nie będę komentował :P Temat już się zaczyna cieszyć :P:P
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości