TasmaN napisał(a):Kiedys na TT (jeszcze na XJ) wyprzedzal mnie policjant na moto. Na budziku mial spokojnie ze 130. Wystawil reke, pozdrowil, pojechal...

Budzik napisał(a):A wg mnie machaja prawdziwi motocykliscie, a ostatbio jestesmy śwaidkami ciraz wiekszej ilosci mlodych kierowcow motocykli a czesto tym osoba motocykle/skutrerki/duzeskutery sluza tylko do dojazdu do pracy i przejazdzki w weekend. nie prowadza kultu motocykla i nie jest to ich pasja sa tak jakby tylko slepymi uzytkownikami. jezdza tylko do przodu nie maja jakis wybitnych umeijejtnosci wielkiego dostwiadczenia, nie jezdza na zloty itp. nie sa zrzeszenie anie nie kozystaja z for
DiElektryk napisał(a):A co miał się wlec za Tobą - wszyscy wiedzą że XJty nie jeżdżą, przynajmniej pomachał żeby Ci smutno nie było
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości