TasmaN napisał(a):bostea napisał(a): razem z TasmaN'em popilnuję maszyn
oj, bardzo chetnie
tylko chodzi o bosteae czy o maszyny


zolkos napisał(a):chlopaki sie nie macie czego bac ja mam maske ltenowa wiec sie nie udusze chyba ze smoczca upierdoli mi weźaalbo tlen w butli sie skonczy
![]()
bostea napisał(a):razem z TasmaN'em popilnuję maszyn i nawet popcorn przyniosę!

Bzdura jakas, staly ciezar jest mniej bolesny niz nagle uderzenie czyli ciezar X predkosc o ktorej piszesz
chlopaki sie nie macie czego bac ja mam maske ltenowa wiec sie nie udusze chyba ze smoczca upierdoli mi weźa albo tlen w butli sie skonczy
jrk napisał(a):Do roboty! Do nauki! Na moto! koniec pie****. przeczytałem cały watek to mi sie lunchu odechciało
firefox napisał(a):jrk napisał(a):Do roboty! Do nauki! Na moto! koniec pie****. przeczytałem cały watek to mi sie lunchu odechciało
A Ty co sie wpierdal... miedzy wodke a zakaske

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości