wiem wiem juz mam troche wiecej dolane

ale ja np raz w tygodniu cos mnie natchnie by na kapcia postawic heh
ale mechanik mi powiedzial ze poprzednik ladnie katowal moja zuze

i opona byla kwadratowa i jeszcze koles po polach nim jezdzil a potem kupil sobie tenere bo jak powiedzial gdy juz umowe spisalismy ( gsxf nie daje sobie rady w terenie ) wrrrr

ale maszyna teraz ladnie smiga po wizycie u mechanika
