guardian_angel napisał(a):TasmaN, to tak jak tłok w cylindrze.
Najpierw wyciągasz "sprzęt" z garażu, włączasz "zapłon", odpalasz na "ssaniu", potem jak sie rozgrzeje dajesz gazu, najpierw wolne "obroty", potem dajesz więcej "gazu" 3 tys, 5 tys, 10 tys..... i tak aż do odcinki......no i silnik dotarty
TasmaN napisał(a):Fajny ten Maly Firefox
A na tym ostatnim zdjeciu to jakby garde trzymal
bostea napisał(a):Kurcze, no trochę mnie zazdrość skręca - ale taka w pełni pozytywna![]()
Tak sobie patrzę na te foteczki i myślę, że skoro uznałam firefox'a za brzydala, to musi mieć piekielnie ładną żonę
bostea napisał(a):Tak sobie patrzę na te foteczki i myślę, że skoro uznałam firefox'a za brzydala, to musi mieć piekielnie ładną żonę
GilotynaHTB napisał(a):bostea napisał(a):Tak sobie patrzę na te foteczki i myślę, że skoro uznałam firefox'a za brzydala, to musi mieć piekielnie ładną żonę
nie ujmując urodzie małżonki może przystojny listonosz na rejonie jest

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości