Maly Firefox czyli moj synek ktory bedzie motocyklista :)

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Postprzez zolwik » czwartek, 19 listopada 2009, 20:46

Ja bym proponował zamiast fotek nagranie filmowe :D
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez firefox » czwartek, 19 listopada 2009, 20:50

Ale Wy jestescie nie kumaci jak trzeba takie rzeczy Wam tlumaczyc :P Po prostu wloz, wyjmij i tak dalej jak spiewal LIROY :P
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Aciol » czwartek, 19 listopada 2009, 21:45

hmmm "wloz, wyjmij i tak dalej" ale co i gdzie??

nie no bez instrukcji ze zdjęciami się nie obejdzie :mrgreen:
Aciol
 

Postprzez guardian_angel » czwartek, 19 listopada 2009, 22:09

TasmaN, to tak jak tłok w cylindrze.

Najpierw wyciągasz "sprzęt" z garażu, włączasz "zapłon", odpalasz na "ssaniu", potem jak sie rozgrzeje dajesz gazu, najpierw wolne "obroty", potem dajesz więcej "gazu" 3 tys, 5 tys, 10 tys..... i tak aż do odcinki......no i silnik dotarty :)
Ostatnio edytowano czwartek, 19 listopada 2009, 22:14 przez guardian_angel, łącznie edytowano 1 raz
FORUMOWICZU - WŁĄCZ MYŚLENIE !!!
Avatar użytkownika
guardian_angel
 
Posty: 1692
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 08:22
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez zolwik » czwartek, 19 listopada 2009, 22:46

Dobre ,ale na kturym biegu ?? :P
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez TasmaN » czwartek, 19 listopada 2009, 23:29

guardian_angel napisał(a):TasmaN, to tak jak tłok w cylindrze.

Najpierw wyciągasz "sprzęt" z garażu, włączasz "zapłon", odpalasz na "ssaniu", potem jak sie rozgrzeje dajesz gazu, najpierw wolne "obroty", potem dajesz więcej "gazu" 3 tys, 5 tys, 10 tys..... i tak aż do odcinki......no i silnik dotarty :)



pozniej to slyszalem ze sie silnik zalewa... no pod koniec tego procesu :D
TasmaN
 

Postprzez guardian_angel » piątek, 20 listopada 2009, 07:34

tak świeżym płynem :mrgreen:
FORUMOWICZU - WŁĄCZ MYŚLENIE !!!
Avatar użytkownika
guardian_angel
 
Posty: 1692
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 08:22
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez miki1406 » piątek, 20 listopada 2009, 08:37

Zrzucamy się na Pocket'a w prezencie ;)

Gratulacje FireFox... :mrgreen:
miki1406
 

Postprzez Fazi » piątek, 20 listopada 2009, 17:37

Moje GRATULACJE firefox!!! ja już mam dwóch takich motocyklistów a więc witam w klubie ;)
Fazi
 

Postprzez firefox » czwartek, 10 grudnia 2009, 10:28

Aktualniejsze i wyrazniejsze :)

Obrazek
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ZiGi » czwartek, 10 grudnia 2009, 10:54

Ehhh w domu zobaczę bo w pracy to mi imageshacka zablokowali :( :niepitol: :paluj:
ZiGi



Wskaźniki do Automapy:
GSX600F GSX650F Hayabusa

Nie dyskutuj z idiotą bo cię sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
Avatar użytkownika
ZiGi
 
Posty: 1161
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 17:40
Lokalizacja: Dębe Wielkie

Postprzez firefox » środa, 29 września 2010, 09:33

Kontynuujac historie mlodego zamieszczam aktualne foty :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez TasmaN » środa, 29 września 2010, 10:18

Fajny ten Maly Firefox :)

A na tym ostatnim zdjeciu to jakby garde trzymal :)
TasmaN
 

Postprzez firefox » środa, 29 września 2010, 10:26

TasmaN napisał(a):Fajny ten Maly Firefox :)

A na tym ostatnim zdjeciu to jakby garde trzymal :)


A bo wiesz, w wolnych chwilach troche sie napi...my po mordzie coby troche umiejetnosci nabral przed przedszkolem :P

A tak na powaznie to tak chodzi, chyba dlatego ze ciagle trzymalo sie go za raczki jak probowal spacerowac :P

EDIT:pegaz
Ostatnio edytowano środa, 29 września 2010, 21:00 przez firefox, łącznie edytowano 1 raz
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez bostea » środa, 29 września 2010, 11:58

Kurcze, no trochę mnie zazdrość skręca - ale taka w pełni pozytywna :D
Tak sobie patrzę na te foteczki i myślę, że skoro uznałam firefox'a za brzydala, to musi mieć piekielnie ładną żonę :diabel:
BoSte@
Avatar użytkownika
bostea
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 859
Dołączył(a): czwartek, 24 czerwca 2010, 18:31
Lokalizacja: POZNAŃ

Postprzez firefox » środa, 29 września 2010, 12:16

bostea napisał(a):Kurcze, no trochę mnie zazdrość skręca - ale taka w pełni pozytywna :D
Tak sobie patrzę na te foteczki i myślę, że skoro uznałam firefox'a za brzydala, to musi mieć piekielnie ładną żonę :diabel:


A to sie zgadza, mozna nawet powiedziec, ze pochodzi z piekiel jest tak piekna. Oczywiscie zgadzajac sie z Twoja wypowiedzia mam na mysli tylko druga czesc, bo pierwsza to jakas totalna pomylka :)
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez bostea » środa, 29 września 2010, 13:15

firefox napisał(a):A to sie zgadza, mozna nawet powiedziec, ze pochodzi z piekiel jest tak piekna.

Pięknie powiedziane....może o Tobie też kiedyś zmienię zdanie :P
BoSte@
Avatar użytkownika
bostea
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 859
Dołączył(a): czwartek, 24 czerwca 2010, 18:31
Lokalizacja: POZNAŃ

Postprzez GilotynaHTB » środa, 29 września 2010, 16:32

bostea napisał(a):Tak sobie patrzę na te foteczki i myślę, że skoro uznałam firefox'a za brzydala, to musi mieć piekielnie ładną żonę

nie ujmując urodzie małżonki może przystojny listonosz na rejonie jest :D
Avatar użytkownika
GilotynaHTB
 
Posty: 87
Dołączył(a): piątek, 6 sierpnia 2010, 22:25
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez firefox » środa, 29 września 2010, 16:49

GilotynaHTB napisał(a):
bostea napisał(a):Tak sobie patrzę na te foteczki i myślę, że skoro uznałam firefox'a za brzydala, to musi mieć piekielnie ładną żonę

nie ujmując urodzie małżonki może przystojny listonosz na rejonie jest :D


Nie ujmujac zapytam:

A Ty do kogo mowisz tata??Do listonosza czy moze dostawcy pizzy :P

:diabel: :fuck2: :hungry: :donttouch: :snajper:
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez GilotynaHTB » środa, 29 września 2010, 17:36

szczerze i od serca to nikomu nie mówie tata a w 81r to jeszcze dostawców pizzy nie było :P
Avatar użytkownika
GilotynaHTB
 
Posty: 87
Dołączył(a): piątek, 6 sierpnia 2010, 22:25
Lokalizacja: Bydgoszcz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości