Nie planuję zakupu na odległość.
Chciałbym jedynie dowiedzieć się czy warto przejechać pół Polski na oględziny.
Poza tym jaka jest odpowiednia cena za rocznik 2002-2003, skoro mówisz o ZX9?
Stroos napisał(a):RZESZÓW: http://otomoto.pl/suzuki-gsx-f-katana-g ... 41167.html
TasmaN napisał(a):hmm... ja bym sprawdzil w necie czy ten rocznik w tym malowaniu mial czarny plug na dole.
Druga sprawa to gosc pisze mase pierdół technicznych a malo konkretow.
Czy aby to nie jest handlarz??
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości