Preferencje naszego kolegi zolkosia

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Postprzez Gof » sobota, 9 października 2010, 15:51

Ostatnio edytowano sobota, 9 października 2010, 15:54 przez Gof, łącznie edytowano 1 raz
Gof
 

Postprzez firefox » sobota, 9 października 2010, 18:23

gof napisał(a):zolkos trenuje przed podnoszeniem moto :mrgreen:

Macie na zachętę http://img580.imageshack.us/i/cycki.jpg/ http://c.wrzuta.pl/wi10367/5674ca740011 ... 3/0/grubas :D


No zolko, jakbys ta pierwsza wybral to jeszcze moglbym Cie zrozumiec, ze lubisz po dywanie chodzic, ale Ty wpadles jak sliwka z babe :P z ta swoja z demotywatorow.
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Gof » sobota, 9 października 2010, 18:25

http://mistrzowie.org/63881

Nie chciałbym być krzesłem :D
Gof
 

Postprzez firefox » sobota, 9 października 2010, 18:41

Ta murzynka to chyba opiekunka zolkosia :) Stanowisko jego lubej juz zajete przez tego sera z demotywatorow :)
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Gof » niedziela, 10 października 2010, 00:19

Może zapasowa jak tamta je (bo chyba zajmuje jej to sporą część doby) :D
Gof
 

Postprzez TasmaN » niedziela, 10 października 2010, 18:10

A wy tu sie dalej gwalcicie? :shock:
TasmaN
 

Postprzez firefox » niedziela, 10 października 2010, 18:12

TasmaN napisał(a):A wy tu sie dalej gwalcicie? :shock:


Nie mow, ze nie lubisz jak sie Ciebie gwalci, ale ciiiii bo jeszcze wszyscy sie dowiedza i co wtedy?? POszerza Ci ... :P
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez zolkos » niedziela, 10 października 2010, 19:06

dalej pie...la smuty i mysla ze sa fajni :/

EDIT: pegaz
Ostatnio edytowano niedziela, 10 października 2010, 21:43 przez zolkos, łącznie edytowano 1 raz
zolkos
 

Postprzez firefox » niedziela, 10 października 2010, 19:12

zolkos napisał(a):dalej pie...la smuty i mysla ze sa fajni :/


A Ty to chyba mozg masz juz nie dotleniony :P
Ostatnio edytowano niedziela, 10 października 2010, 21:44 przez firefox, łącznie edytowano 1 raz
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez zolkos » niedziela, 10 października 2010, 19:15

tak i w dodatku jestem jebniety mam downa i żółte papiery ... ulżyło ?
zolkos
 

Postprzez miki340 » niedziela, 10 października 2010, 20:27

Fire ale sie Zolkosia czepiles daj spokój to juz sie nudne robie
miki340
 

Postprzez firefox » niedziela, 10 października 2010, 21:45

To sa zarty chlopie, zarty :)
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez pegaz » niedziela, 10 października 2010, 21:48

Sadze ze temat zostal juz wyczerpany.

Zamykam.
pegaz
 

Poprzednia strona

Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości