Ludziska co o tym myślicie spotkał się ktoś z taką maszyną jak w temacie .
Tak sobie pomyslalem o jakimś "kultowym wynalazku". Warto sie w to bawić, co o tym myslicie ?
Trochę słaby opis , no ale nie za daleko .
zolwik napisał(a):Ludziska co o tym myślicie spotkał się ktoś z taką maszyną jak w temacie .
Tak sobie pomyslalem o jakimś "kultowym wynalazku". Warto sie w to bawić, co o tym myslicie ?
Trochę słaby opis , no ale nie za daleko .
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość