Strona 1 z 1

Warto nie warto zakupić Gsx 750es 83'

PostNapisane: sobota, 23 stycznia 2010, 15:09
przez zolwik
Ludziska co o tym myślicie spotkał się ktoś z taką maszyną jak w temacie .
Tak sobie pomyslalem o jakimś "kultowym wynalazku". Warto sie w to bawić, co o tym myslicie ?
Trochę słaby opis , no ale nie za daleko .

Re: Warto nie warto zakupić Gs 750E 83'

PostNapisane: sobota, 23 stycznia 2010, 15:23
przez Pit
zolwik napisał(a):Ludziska co o tym myślicie spotkał się ktoś z taką maszyną jak w temacie .
Tak sobie pomyslalem o jakimś "kultowym wynalazku". Warto sie w to bawić, co o tym myslicie ?
Trochę słaby opis , no ale nie za daleko .


"po wymianach oleju filtruw regulacji gaznikuw i zaworuw" miazga ortograficzna ;)

Re: Warto nie warto zakupić Gs 750E 83'

PostNapisane: sobota, 23 stycznia 2010, 15:40
przez zolwik
Fakt !
Po za tym w opisie GSX 750es a na plastikach GS 750e hmm..

PostNapisane: sobota, 23 stycznia 2010, 16:16
przez jacus-87
kolego u mnie w okolicach jest taki "lekki: klasyk;) suzuki gs 550f za ok 1000zl. cos do utargowania z tego co wiem. Sam mialem kupic ale trafil mi sie imbryk ;) moto jest na chodzie, dwojka nie wchodzi, z papierami i troche kosmetycznej roboty jest przy nim :P

[ Dodano: 23-01-10, 16:16 ]
a z roku 1984 bodajze :D