Warto nie warto zakupić Gsx 750es 83'
Ludziska co o tym myślicie spotkał się ktoś z taką maszyną jak w temacie .
Tak sobie pomyslalem o jakimś "kultowym wynalazku". Warto sie w to bawić, co o tym myslicie ?
Trochę słaby opis , no ale nie za daleko .
Tak sobie pomyslalem o jakimś "kultowym wynalazku". Warto sie w to bawić, co o tym myslicie ?
Trochę słaby opis , no ale nie za daleko .