Strona 1 z 1

JAJKO w miesięczniku "MOTOCYKL"

PostNapisane: wtorek, 26 stycznia 2010, 19:45
przez jacus-87
Koledzy chciałbym oznajmic ze w marcowym wydaniu "MOTOCYKLA" w dziale Motocykle Używane będzie opis Suzuki GSX 750F :D . Marcowe wydanie pojawia sie w kioskach ok 15 lutego :)

PostNapisane: wtorek, 26 stycznia 2010, 19:47
przez Byniu
więc czekam z niecierpliwością :brawo:

PostNapisane: wtorek, 26 stycznia 2010, 19:57
przez unio
Dobra wiadomość przed sezonem. Zobaczymy co ciekawego napiszą.

PostNapisane: wtorek, 26 stycznia 2010, 20:00
przez Loku
No juz kiedyś był test w "świecie motocykli". Myśłe że jajka i tak doczekały sie licznych publikacji czekam na jakiś artykuł o 650. Kurcze były tylko dwa w motocyklu jak wchodził na rynek; jako opis modelu oraz porównanie z er6. No a teraz długa cisza. :cry:

PostNapisane: poniedziałek, 15 lutego 2010, 14:12
przez kyrtap87
Szukałem tej gazety u mnie w sklepach i niema nigdzie :x

PostNapisane: poniedziałek, 15 lutego 2010, 18:09
przez Loku
No na każdej stacji benzynowej.

PostNapisane: poniedziałek, 15 lutego 2010, 19:02
przez PozytywnieZakreconyWariat
Loku, pełen test był również w ŚM

Jak ktoś kupi Motocykl z opisem,to poproszę o skan....gdyż pierdolę niemieckie gazety :fuck:

PostNapisane: wtorek, 16 lutego 2010, 05:43
przez unio
PZW jak masz ten art. ze ŚM to też rzuć skan.

PostNapisane: wtorek, 16 lutego 2010, 18:33
przez montis
Mam wpis ale z ,,Motocykle Świata 2009''
http://www.przeklej.pl/plik/suzi-z-wyda ... 09sv5t540i
Nie bądźcie źli za wagę pliku, ale się starałem to najlepiej zeskanować jak mogłem tylko ten panier odbija w dużym stopniu światło skanera ;/ ( ale nie najgorzej wyszło).
Ps. w skanie: lewej strony 1 odczytacie na dole parametry ( poziome ) suzi gsx650f , a lewa strona 2 to tylko skan co jest co ;p skumacie się ;p // prawa strona analogicznie ;p

PostNapisane: czwartek, 18 lutego 2010, 15:45
przez PozytywnieZakreconyWariat
unio napisał(a):PZW jak masz ten art. ze ŚM to też rzuć skan.


O który chodzi??Ten o opisie olejaków GSXF 600-750-1100 czy nowego "jajka"?

PostNapisane: czwartek, 18 lutego 2010, 16:55
przez Loku
Ale to że blady przegrał z bawarą to już jest profanacja :niepitol: co za czasopismo a wózki dzieciece testować a ni motocykle

PostNapisane: czwartek, 18 lutego 2010, 17:52
przez unio
Chodzi o opis olejaków GSXF 600-750-1100

PostNapisane: czwartek, 18 lutego 2010, 22:33
przez PozytywnieZakreconyWariat
Ok,poszukam i jak zeskanuję to wrzucę :)