Strona 1 z 2

Przeceny w moto-akcesoria

PostNapisane: wtorek, 26 stycznia 2010, 20:40
przez zolwik
Tak przeglądałem jest tu pare ciekawych rzeczy

PostNapisane: wtorek, 26 stycznia 2010, 21:02
przez TasmaN
oszzzz... w dupe... a niedawno fitr kupowalem i zaplacilem ze 70 zl :(

PostNapisane: wtorek, 26 stycznia 2010, 21:17
przez Pit
Będzie dobry ten filtr do wszystkich roczników ja mam 2006?

[ Dodano: 26-01-10, 21:29 ]
Ma tam ktoś konto?

PostNapisane: wtorek, 26 stycznia 2010, 21:47
przez guardian_angel
tez bym był chętny moze jakiś hurtowy zakup dla forum ?

PostNapisane: wtorek, 26 stycznia 2010, 21:54
przez firefox

PostNapisane: wtorek, 26 stycznia 2010, 22:01
przez firefox
A tu promocja ktora jest drozsza link

PostNapisane: wtorek, 26 stycznia 2010, 22:13
przez zolwik
Pit84 napisał(a):Będzie dobry ten filtr do wszystkich roczników ja mam 2006?

[ Dodano: 26-01-10, 21:29 ]
Ma tam ktoś konto?



Ja mam ,ale założenie konta to chwila.

PostNapisane: wtorek, 26 stycznia 2010, 22:15
przez firefox
Moze mi ktos cos powiedziec na temat tego radia?

PostNapisane: środa, 27 stycznia 2010, 09:08
przez guardian_angel
firefox, a po cholere ci radio ? przecież nie puszką jeździsz, no chyba że radio maryja będziesz słuchać bo to cholerstwo nawet kuchenka mikrofalówka odbiera :)

PostNapisane: środa, 27 stycznia 2010, 10:10
przez firefox
Chce radio zamontowac do moto.

PostNapisane: środa, 27 stycznia 2010, 10:42
przez Rabinger
a antenka gdzie
i to o cb chodzi czy o takie zwykłe radio :)

PostNapisane: środa, 27 stycznia 2010, 10:47
przez firefox
Generalnie chodzi o CB, probuje zebrac jakies info na ten temat, moze kto ma jakies dowiadczenie

PostNapisane: środa, 27 stycznia 2010, 10:51
przez Rabinger
tak logicznie mówiąc

tak myślę

kask aby miał wdudowany głośnik i mikrofon
podłączenie tego z cb
cb z motocyklem
antenka ? gdzie mmm


cb z motocyklem to trzeba było by np zamontoać gniazdo zapalniczki :) to do akumulatorka chyba by trzeba było podpiąc
a cb z kaskiem nie mam pojęcia

PostNapisane: środa, 27 stycznia 2010, 10:52
przez guardian_angel
doświadczenie w tym temacie ... 0
agrasja ... 0
"to żółte bardzo dobre, 5 a przy pani nawet 6"

PostNapisane: środa, 27 stycznia 2010, 10:54
przez guardian_angel
Rabinger, mowa o CB przenośnym tzw mobilki a nie puszcze jak radio

PostNapisane: środa, 27 stycznia 2010, 11:02
przez Rabinger
juz sobie obejrzałem
ale jak chcesz rozmawiać przez kask ?

PostNapisane: środa, 27 stycznia 2010, 11:11
przez firefox
Ja nie chce rozmawiac tylko nasluchiwac

PostNapisane: środa, 27 stycznia 2010, 11:21
przez Rabinger
czyli jakieś słuchaweczki które wejdą pod kask
ale czy takie cb ma wejście

PostNapisane: środa, 27 stycznia 2010, 11:31
przez firefox
Przeczytaj opis tego radiotelefonu:

"Możliwość podłączenia słuchawek z mikrofonem ALAN/Albrecht "

Jest na pewno, inaczej radio CB nie mialo by sensu

PostNapisane: środa, 27 stycznia 2010, 14:22
przez Bochen
O czym wy wkońcu mówicie? FF chce kupić te krótkofalówki, czy radio CB, bo to zgoła co innego? Z tego co się orientuje to radio CB nie nadaje na częstotliwości PeeMeRek. Taką krótkofalówką możesz najwyżej porozmawiać z inną osobą, która ma taką samą.