Konkurs , prośba o pomoc w głosowaniu

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Konkurs , prośba o pomoc w głosowaniu

Postprzez Łysolek » środa, 27 stycznia 2010, 19:21

Witam,
Stowarzyszenie Motocyklistów VFR Polska bierze udział w konkursie więc prośba o głosowanie na nas

GŁOSUJEMY CODZIENNIE !!!

http://fanklubmoto2010.auto-swiat.pl/ho ... ub-poland/


z góry wielkie dzięki za pomoc

ps. Chopy przykleicie temat ? dzięks
Łysolek
 

Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron