Warte uwagi

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Warte uwagi

Postprzez firefox » czwartek, 28 stycznia 2010, 10:04

Na naszym forum jest rowno 80 uzytkownikow, ktorzy na swoim koncie maja mniej niz 10 logowan na forum. Dla przykladu ja mam 1593 (nie chwalajac sie), wiec to moze cos sugerowac, tzn ta ilosc osob.

Moze na naszym forum za malo sie dzieje, macie jakies pomysly zeby rozruszac?
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez guardian_angel » czwartek, 28 stycznia 2010, 10:21

zrób striptiz :) Już kiedyś o tym była mowa, musisz przyjąć że właśnie ci użytkownicy nie czują potrzeby bycia w "rodzinie" logują się i odwiedzają forum tylko dla informacji, porady jak coś zrobić czy naprawić. Przecież ich nie zmusisz do tego żeby codziennie odwiedzali forum. Z Pegazem zrobiliśmy kiedyś akcję mailingową zachęcającą do odwiedzania forum właśnie wśród takich userów, ale odzew był żaden. Więc niech jest tak jak jest, nic na to nie poradzisz, kto będzie chciał się bardziej zżyć z forum to będzie to robił. Ale i tak ponad 2/3 userów jest "rodziną".
Ostatnio edytowano czwartek, 28 stycznia 2010, 10:30 przez guardian_angel, łącznie edytowano 2 razy
FORUMOWICZU - WŁĄCZ MYŚLENIE !!!
Avatar użytkownika
guardian_angel
 
Posty: 1692
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 08:22
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez zolwik » czwartek, 28 stycznia 2010, 14:20

To może dlatego pouciekali , bo FF striptiz obiecał. :P

Z tym się zgadzam że większość wchodzi tylko po serwisówki, porady i ucieka.
Mo że już teraz wrzucić info odnośnie spota jajcarzy, ak że nowi od razu zobacza i bedą śledzić temat.
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez guardian_angel » czwartek, 28 stycznia 2010, 14:31

A w ogóle planujemy na lato jakiś zlocik zrobić ?
FORUMOWICZU - WŁĄCZ MYŚLENIE !!!
Avatar użytkownika
guardian_angel
 
Posty: 1692
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 08:22
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez firefox » czwartek, 28 stycznia 2010, 14:54

No ja wstepnie cos tam rozmawialem z Tasiorem, pewnie zrobimy cos ale kazdy placi za siebie, niestety po ostatnim zamieszaniu szkoda gadac. Chyba, ze ktos indywisualnie sie podejmie organizacji :)
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez pegaz » czwartek, 28 stycznia 2010, 16:52

Ja tez rozmawialem z Tasmanem w tej sprawie. Plan zorganizowania jest, co do miejsca i terminu to bedzie do dogadania. Mysle ze przed koncem lutego cos juz zaczniemy dzialac.
pegaz
 

Postprzez jacus-87 » czwartek, 28 stycznia 2010, 19:25

koledzy mówicie coś o spocie jajcarzy, a imbrykowcy też mogą?? :D jak będzie jakiś zlocik to chętnie przyjadę ;)
Avatar użytkownika
jacus-87
 
Posty: 58
Dołączył(a): wtorek, 8 grudnia 2009, 20:50
Lokalizacja: Środa Śląska

Postprzez zolwik » czwartek, 28 stycznia 2010, 20:03

jacus-87 napisał(a):koledzy mówicie coś o spocie jajcarzy, a imbrykowcy też mogą?? :D jak będzie jakiś zlocik to chętnie przyjadę ;)


Pewnie że tak .
Gożej to ja mam bo imbryka sprzedałem (i mam teraz gsxr).
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez jacus-87 » czwartek, 28 stycznia 2010, 20:08

a to po co sprzedawałes :P zachciało Ci się wiecej mocy :D to teraz żałuj :D
Avatar użytkownika
jacus-87
 
Posty: 58
Dołączył(a): wtorek, 8 grudnia 2009, 20:50
Lokalizacja: Środa Śląska

Postprzez Byniu » czwartek, 28 stycznia 2010, 20:49

jacus-87 napisał(a):a to po co sprzedawałes :P zachciało Ci się wiecej mocy :D to teraz żałuj :D


hehe ale brzemię pozostaje ;) i pewnie "Zielony"wraca myślami do tamtych dni... :diabel:
No risk no fun
Byniu
 
Posty: 375
Dołączył(a): wtorek, 16 czerwca 2009, 16:12
Lokalizacja: Wszeliwy

Postprzez jacus-87 » czwartek, 28 stycznia 2010, 21:05

raz zielony, raz czerwony... :D coś się nie może zdecydować :P
Avatar użytkownika
jacus-87
 
Posty: 58
Dołączył(a): wtorek, 8 grudnia 2009, 20:50
Lokalizacja: Środa Śląska

Postprzez zolwik » czwartek, 28 stycznia 2010, 21:12

jacus-87 napisał(a):raz zielony, raz czerwony... :D coś się nie może zdecydować :P


Mów mi kameeleon

No dobra zejćcie z mnie imbryk kupuje.
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez jacus-87 » czwartek, 28 stycznia 2010, 21:16

chcesz to możemy sie zamienic, z Twoja dopłatą oczywiście :D :P :P
Avatar użytkownika
jacus-87
 
Posty: 58
Dołączył(a): wtorek, 8 grudnia 2009, 20:50
Lokalizacja: Środa Śląska

Postprzez Byniu » czwartek, 28 stycznia 2010, 22:00

zolwik napisał(a):
jacus-87 napisał(a):raz zielony, raz czerwony... :D coś się nie może zdecydować :P


Mów mi kameeleon

No dobra zejćcie z mnie imbryk kupuje.


spoko ;) :donttouch:
No risk no fun
Byniu
 
Posty: 375
Dołączył(a): wtorek, 16 czerwca 2009, 16:12
Lokalizacja: Wszeliwy

Postprzez TasmaN » sobota, 30 stycznia 2010, 00:10

Ja mysle ze to taka specyfika forum ktore jest od jednego modelu moto.
Podobnie jest na forum GSXRa.

Nie ilosc Panowie, Jakosc :) I to mnie cieszy widzac Was tutaj... :)

Jezuuu... porycze sie zaraz :p

A zlocik omowimy... Calm Down.... Pegaz dobrze mowi... pod koniec lutego mozna zaczac temat
TasmaN
 


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron