Strona 1 z 1

Warte uwagi

PostNapisane: czwartek, 28 stycznia 2010, 10:04
przez firefox
Na naszym forum jest rowno 80 uzytkownikow, ktorzy na swoim koncie maja mniej niz 10 logowan na forum. Dla przykladu ja mam 1593 (nie chwalajac sie), wiec to moze cos sugerowac, tzn ta ilosc osob.

Moze na naszym forum za malo sie dzieje, macie jakies pomysly zeby rozruszac?

PostNapisane: czwartek, 28 stycznia 2010, 10:21
przez guardian_angel
zrób striptiz :) Już kiedyś o tym była mowa, musisz przyjąć że właśnie ci użytkownicy nie czują potrzeby bycia w "rodzinie" logują się i odwiedzają forum tylko dla informacji, porady jak coś zrobić czy naprawić. Przecież ich nie zmusisz do tego żeby codziennie odwiedzali forum. Z Pegazem zrobiliśmy kiedyś akcję mailingową zachęcającą do odwiedzania forum właśnie wśród takich userów, ale odzew był żaden. Więc niech jest tak jak jest, nic na to nie poradzisz, kto będzie chciał się bardziej zżyć z forum to będzie to robił. Ale i tak ponad 2/3 userów jest "rodziną".

PostNapisane: czwartek, 28 stycznia 2010, 14:20
przez zolwik
To może dlatego pouciekali , bo FF striptiz obiecał. :P

Z tym się zgadzam że większość wchodzi tylko po serwisówki, porady i ucieka.
Mo że już teraz wrzucić info odnośnie spota jajcarzy, ak że nowi od razu zobacza i bedą śledzić temat.

PostNapisane: czwartek, 28 stycznia 2010, 14:31
przez guardian_angel
A w ogóle planujemy na lato jakiś zlocik zrobić ?

PostNapisane: czwartek, 28 stycznia 2010, 14:54
przez firefox
No ja wstepnie cos tam rozmawialem z Tasiorem, pewnie zrobimy cos ale kazdy placi za siebie, niestety po ostatnim zamieszaniu szkoda gadac. Chyba, ze ktos indywisualnie sie podejmie organizacji :)

PostNapisane: czwartek, 28 stycznia 2010, 16:52
przez pegaz
Ja tez rozmawialem z Tasmanem w tej sprawie. Plan zorganizowania jest, co do miejsca i terminu to bedzie do dogadania. Mysle ze przed koncem lutego cos juz zaczniemy dzialac.

PostNapisane: czwartek, 28 stycznia 2010, 19:25
przez jacus-87
koledzy mówicie coś o spocie jajcarzy, a imbrykowcy też mogą?? :D jak będzie jakiś zlocik to chętnie przyjadę ;)

PostNapisane: czwartek, 28 stycznia 2010, 20:03
przez zolwik
jacus-87 napisał(a):koledzy mówicie coś o spocie jajcarzy, a imbrykowcy też mogą?? :D jak będzie jakiś zlocik to chętnie przyjadę ;)


Pewnie że tak .
Gożej to ja mam bo imbryka sprzedałem (i mam teraz gsxr).

PostNapisane: czwartek, 28 stycznia 2010, 20:08
przez jacus-87
a to po co sprzedawałes :P zachciało Ci się wiecej mocy :D to teraz żałuj :D

PostNapisane: czwartek, 28 stycznia 2010, 20:49
przez Byniu
jacus-87 napisał(a):a to po co sprzedawałes :P zachciało Ci się wiecej mocy :D to teraz żałuj :D


hehe ale brzemię pozostaje ;) i pewnie "Zielony"wraca myślami do tamtych dni... :diabel:

PostNapisane: czwartek, 28 stycznia 2010, 21:05
przez jacus-87
raz zielony, raz czerwony... :D coś się nie może zdecydować :P

PostNapisane: czwartek, 28 stycznia 2010, 21:12
przez zolwik
jacus-87 napisał(a):raz zielony, raz czerwony... :D coś się nie może zdecydować :P


Mów mi kameeleon

No dobra zejćcie z mnie imbryk kupuje.

PostNapisane: czwartek, 28 stycznia 2010, 21:16
przez jacus-87
chcesz to możemy sie zamienic, z Twoja dopłatą oczywiście :D :P :P

PostNapisane: czwartek, 28 stycznia 2010, 22:00
przez Byniu
zolwik napisał(a):
jacus-87 napisał(a):raz zielony, raz czerwony... :D coś się nie może zdecydować :P


Mów mi kameeleon

No dobra zejćcie z mnie imbryk kupuje.


spoko ;) :donttouch:

PostNapisane: sobota, 30 stycznia 2010, 00:10
przez TasmaN
Ja mysle ze to taka specyfika forum ktore jest od jednego modelu moto.
Podobnie jest na forum GSXRa.

Nie ilosc Panowie, Jakosc :) I to mnie cieszy widzac Was tutaj... :)

Jezuuu... porycze sie zaraz :p

A zlocik omowimy... Calm Down.... Pegaz dobrze mowi... pod koniec lutego mozna zaczac temat