Strona 1 z 1

Program do wirtualnego malowania motocykla...

PostNapisane: czwartek, 18 lutego 2010, 15:02
przez bananfly
Witam :)
Czy znacie może jakiś program do wirtualnego malowania motoru? Chciałbym pomalować Gsxf'a no ale prędzej fajnie byłoby widzieć jak on może wyglądać Przed właściwym malowaniem. Szukałem tego tematu ale nie znalazłem… Będzie wdzięczny za pomoc :) Pis.

Re: Program do wirtualnego malowania motocykla...

PostNapisane: czwartek, 18 lutego 2010, 15:08
przez zolwik
A my będziemy wdzięczni jak się przywitasz i przeczytasz regulamin z zrozumieniem. :diabel:


edit: ZiGi

PostNapisane: czwartek, 18 lutego 2010, 15:10
przez bananfly
Nie rozumiem... Zrobiłem cos nie tak?

[ Dodano: 18-02-10, 15:22 ]
Juz rozumiem... Chodzi o Powitalnie? Jesli tak to przepraszam... Juz uzupełnione braki :)

PostNapisane: czwartek, 18 lutego 2010, 15:24
przez firefox
a nie mozesz sie pobawic w jakis programach graficznych typu photoshop czy corel czy paint shop pro ??

PostNapisane: czwartek, 18 lutego 2010, 15:31
przez guardian_angel
kartka z bloku rysunkowego i kredki :P

Re: Program do wirtualnego malowania motocykla...

PostNapisane: czwartek, 18 lutego 2010, 15:33
przez zolwik
bananfly napisał(a):.............:) Pis.


Ja to tam nie znam się na polityce ale świeżak tu jąkąś propagande sieje.

PostNapisane: czwartek, 18 lutego 2010, 15:37
przez guardian_angel
A ja tam wolę być w PPP.

Partia Przyjaciół Piwa :)

PostNapisane: czwartek, 18 lutego 2010, 22:35
przez bananfly
Talentu do rysowania nie mam zeby to zrobic na papierze wiec odpada, co do photoshop itp. raczej troche roboty przy tym jest. Widziałem programy do malowania aut, nie było to czasochłonne i proste, miałem na mysli własnie taki program tylko ze z opcja malowan motocykli a nie samochodów... Co do słowa "PIS" :| Pis pochodzi od słowa Peace czyli pokuj a nie od jakiejs partii politycznej, zastosowałem to jako pożegnanie... Czy to takie trudne do zrozumienia? :/

PostNapisane: czwartek, 18 lutego 2010, 23:08
przez BiEdRoN
bananfly napisał(a):Co do słowa "PIS" :| Pis pochodzi od słowa Peace czyli pokuj a nie od jakiejs partii politycznej, zastosowałem to jako pożegnanie... Czy to takie trudne do zrozumienia? :/
wyluzuj chłopaki robią sobie jaja :lol:

PostNapisane: piątek, 19 lutego 2010, 07:26
przez guardian_angel
bo na tym forum są same Jaja :P

PostNapisane: piątek, 19 lutego 2010, 07:54
przez TasmaN
bananfly napisał(a):Co do słowa "PIS" :| Pis pochodzi od słowa Peace czyli pokuj a nie od jakiejs partii politycznej, zastosowałem to jako pożegnanie... Czy to takie trudne do zrozumienia? :/


a mi na mysl przyszlo PISS... ale ja to inny jestem :D :D


sproboje zdobyc taki program jak kolega kompa naprawi... na dysku mial... :)

PostNapisane: piątek, 19 lutego 2010, 08:49
przez Łysolek
TasmaN napisał(a):sproboje zdobyc taki program jak kolega kompa naprawi... na dysku mial... :)

zdobyłes już ? jak nie to eechhh jak zwykle sie Robert ociągasz :mrgreen:

PostNapisane: piątek, 19 lutego 2010, 11:12
przez bananfly
Spoko:) bede wdzieczny:)

PostNapisane: piątek, 19 lutego 2010, 15:14
przez firefox
bananfly napisał(a): co do photoshop itp. raczej troche roboty przy tym jest.


No chyba jednak nie, wytnij kontury motocykla i pozniej daj pedzel kolorujac cala wycieta wartosc na jakis kolor i oki :)

PostNapisane: piątek, 19 lutego 2010, 16:01
przez zolwik
Może z innej strony , a co ty takiego chcesz zaprojektować , tylko chcesz dobrać kolorek czy jakąś "tęcze". :lol:

PostNapisane: piątek, 19 lutego 2010, 17:58
przez bananfly
Tylko kolor. Poprostu chce zobaczyc jak moze to wygladac w roznych kombinacjach koloru.

PostNapisane: piątek, 19 lutego 2010, 21:48
przez Byniu
w necie jest pełna gama kolorów jajków 8) chyba zielonego i różowego :?: nie widziałem