Forum Suzuki GSXF 600/650/750
www.gsxf.pl
http://www.gsxf.pl/
Zima
http://www.gsxf.pl/viewtopic.php?f=9&t=1115
Strona
1
z
1
Zima
Napisane:
piątek, 19 lutego 2010, 16:13
przez
firefox
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_oBAf5rBbtI[/youtube]
Napisane:
piątek, 19 lutego 2010, 16:23
przez
zolwik
W pięte komara, dobre .