Strona 1 z 1

Zima

PostNapisane: piątek, 19 lutego 2010, 16:13
przez firefox
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_oBAf5rBbtI[/youtube]

PostNapisane: piątek, 19 lutego 2010, 16:23
przez zolwik
W pięte komara, dobre . :mrgreen: