Uszkodzone moto kupić czy nie kupić o to jest pytanie...

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Uszkodzone moto kupić czy nie kupić o to jest pytanie...

Postprzez mynka_uk » sobota, 20 lutego 2010, 16:21

Witam mam możliwość zakupu BMW1200 RS za dosyć rozsądne pieniądze. Problem polega na tym że moto jest po dosyć kosmetycznym ślizgu w którym odrobinę dostała rama. Typ od którego mogę kupić to moto twierdzi że to kosmetyka i nie będzie to miało wpływu na zachowanie moto... Jako że na naprawach motocykli się nie zanm zamieszczę poniżej zdjęcie i byłbym wdzięczny za jakiekolwiek sugestie
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
mynka_uk
 

Postprzez zolwik » sobota, 20 lutego 2010, 16:50

Wszysko zależy czy to ma być sprzęt na handel czy dla siebie ?
Ogólnie nigdy bym nie kupił sprzęta z stukniętą ramą (jakoś tak mam). Skoro okazja cenowa to musi coś w tym być .
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez mynka_uk » sobota, 20 lutego 2010, 16:56

To jest w Uk a sprzęt jest z ubezpieczalni...
Pamiętaj że tu koszt robocizny jest makabrycznie wysoki...
Moto zostało zakwalifikowane przez ubezpieczalnię jako nadające się do naprawy a o ile się orientuję to ram aluminiowych się nie naprawia więc rama powinna być ok.
Teraz powstaje tylko pytanie czy ubezpieczyciel się nie myli...
mynka_uk
 

Postprzez Byniu » sobota, 20 lutego 2010, 17:32

jesli moto tylko się ślizgło i w nic nie uderzyło to ja bym brał :D
o ramę to ja bym się raczej nie bał bo jest tylko przytarta
zwrócił bym uwagę bardziej na silnik i resztę podzespołów które mogły ucierpieć
No risk no fun
Byniu
 
Posty: 375
Dołączył(a): wtorek, 16 czerwca 2009, 16:12
Lokalizacja: Wszeliwy

Postprzez zolwik » sobota, 20 lutego 2010, 21:28

Z drugiej strony to sprzęt z UK , nie jest kombinowany jak w PL to się zdarza .Kupujesz co widzisz a nie ukrytego dzwona z przekręconym licznikiem.(takie moje zdanie )
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez firefox » niedziela, 21 lutego 2010, 00:04

Ja tez ym sie nad nim zastanawial, na zdjeciach widac tylko przytarcie i to raczej nie ma wplywu na cokolwiek, chyba ze na estetyke. Jestes na miejscu, widzisz wiecej wiec decyzjanalezy do Ciebie.
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez guardian_angel » niedziela, 21 lutego 2010, 08:53

czy mi sie wydaje czy żeberka od cylindra tez dostały szlifa ? Szkoda że nie ma zdjęcia na wprost tylko wszystko z góry.
Ostatnio edytowano niedziela, 21 lutego 2010, 08:55 przez guardian_angel, łącznie edytowano 1 raz
FORUMOWICZU - WŁĄCZ MYŚLENIE !!!
Avatar użytkownika
guardian_angel
 
Posty: 1692
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 08:22
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez mynka_uk » niedziela, 21 lutego 2010, 09:08

silnik jest ok i działa to co dostało to kierunkowskaz pogięte podnóżki kilka delikatnie połamanych plastików przerysowana owiewka i ta rama. Pomijając kwestie papierologiczne to motocykl może w zaszdzie odjechać na własnych kołach...
mynka_uk
 


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron