Strona 1 z 1

Jak sie chce to mozna:)

PostNapisane: piątek, 26 lutego 2010, 17:00
przez Rychu

PostNapisane: piątek, 26 lutego 2010, 17:11
przez Krystian
Jak widać jest jednak sposób na przedłużającą się zimę ;)

PostNapisane: sobota, 13 marca 2010, 09:07
przez gladki83
o skóra.... myślałem, że gość będzie wolniutko i ostrożnie jechał..... tja :) Niezły.