Forum Suzuki GSXF 600/650/750
www.gsxf.pl
http://www.gsxf.pl/
Jak sie chce to mozna:)
http://www.gsxf.pl/viewtopic.php?f=9&t=1151
Strona
1
z
1
Jak sie chce to mozna:)
Napisane:
piątek, 26 lutego 2010, 17:00
przez
Rychu
http://www.autokrata.pl/artykul/ostra-j ... odzie-8063
Napisane:
piątek, 26 lutego 2010, 17:11
przez
Krystian
Jak widać jest jednak sposób na przedłużającą się zimę
Napisane:
sobota, 13 marca 2010, 09:07
przez
gladki83
o skóra.... myślałem, że gość będzie wolniutko i ostrożnie jechał..... tja
Niezły.