Strona 1 z 1

Nie róbcie tego ze swoimi . . . samochodami,czyli AGROTUNING

PostNapisane: piątek, 26 lutego 2010, 20:00
przez Krystian
Hej, temat bardzo popularny na formach samochodowych, ale chyba my też możemy się trochę pośmiać. Jednocześnie przestroga dla posiadaczy czterech kółek :diabel:
Startujemy.
Na pierwszy ogień pójdzie "beta":
wprawdzie już po zimie, ale jeżeli u kogoś na podjeździe jeszcze śnieg zalega to świetna sprawa taki spychacz

Obrazek

Poldonez

Obrazek

Obrazek

Teraz . . . zgadnijcie co:

Obrazek

Obrazek

:brawo: To ibiza

I na koniec kwintesencja, marzenie każdego tuningowca

OPEL CALIBRA

Obrazek

Wrzucajcie autka jakie uchwycił Wasz obiektyw.

PostNapisane: piątek, 26 lutego 2010, 21:13
przez guardian_angel

PostNapisane: sobota, 27 lutego 2010, 12:03
przez kyrtap87
Krystian, ja miałem kiedyś calibre 2.0 8v z 1993 a jej spalanie wynosiło 15 l wspomnienia bezcenne

PostNapisane: sobota, 27 lutego 2010, 20:00
przez Krystian
Heh a też ją tak "ulepszałeś" ? Mi też się te samochody kiedyś podobały. Ale bez żadnych udziwnień typu spoiler, na którym cała rodzina do obiadu zasiada. Niestety odpychało mnie to, że strasznie dużo buractwa tym jeździ.

PostNapisane: sobota, 27 lutego 2010, 20:01
przez firefox
Pewnie wiekszosc to buractwo, ale ja generalnie podchodze do tego, ze to moga byc ludzie z pasja, ktorzy chca cos zrobic, pokazac ze potrafia. Z jednej stroby fajnie z drugiej dupa...

PostNapisane: sobota, 27 lutego 2010, 22:15
przez kyrtap87
Krystian, jak już przyprowadzili mi z luxemburga to był jakiś śmieszny spoiler światła żółte i oczywiście z tyłu półka na książki

PostNapisane: sobota, 27 lutego 2010, 22:26
przez Krystian
firefox, oczywiście masz rację, ale tacy ludzie nie robią czegoś takiego, ale "coś ze smakiem". Ich samochody (pasjonatów) na pewno nie są "drutowane" i nie ociekają laminatem :zyg:

[ Dodano: 27-02-10, 22:27 ]
kyrtap87, przynajmniej jakieś lektury pod ręką miałeś :wow: