Strona 1 z 2

--Nick -- skąd

PostNapisane: poniedziałek, 15 marca 2010, 12:31
przez zolwik
Witam,
A tak pomyślałem że może być fajny temat .
Od czego masz taki nick :zapytanie:

PostNapisane: poniedziałek, 15 marca 2010, 13:52
przez guardian_angel
No to zacznij od siebie Żółwiku :P

PostNapisane: poniedziałek, 15 marca 2010, 17:39
przez Mars
Mój nick "Mars" ( bóg wojny )- powstał z pierwszych trzech liter mojego imienia: Marcin oraz pierwszej litery nazwiska.
Jestem zodiakalnym skorpionem i dość pasuje ten nick do mojego charakteru ( wojowniczego ). Moja żonka też jest skorpionką, więc nuda nam nie grozi hehe.

PostNapisane: poniedziałek, 15 marca 2010, 17:57
przez jaca
JACEK - JACA - JACO - prawie JAJCO LUB JAJKO :lol:

PostNapisane: poniedziałek, 15 marca 2010, 18:22
przez jacus-87
ja mam ciulowy NICK i chcialbym zmienic...;) 87 to rocznik;)

PostNapisane: poniedziałek, 15 marca 2010, 18:24
przez kyrtap87
U mnie czytając od tyłu Patryk :diabel: 87 to rok ur

PostNapisane: poniedziałek, 15 marca 2010, 19:56
przez guardian_angel
Guardian Angel w potocznym tłumaczeniu Anioł Stróż.

Anioł - odzwierciedlenie mojego charakteru, lubię pomagać innym, być odpowiedzialnym
Stróż - od nazwiska Stróżowski

Całość ładnie do siebie pasuje :)

PostNapisane: poniedziałek, 15 marca 2010, 20:11
przez Kwi@tek
a mój od nazwiska Kwiatkowski, a żeby było informatycznie to wcisnąłem zamiast a "@" i wyszedł nick :mrgreen:

PostNapisane: poniedziałek, 15 marca 2010, 20:45
przez Bochen
Od nazwiska Bochenek :)

PostNapisane: poniedziałek, 15 marca 2010, 21:42
przez firefox
z przegladarki :diabel: :shock: :/ :lol: :P :D ;)

PostNapisane: poniedziałek, 15 marca 2010, 21:52
przez pinio
"Proszę słonia" tam był Pinio ..ktoś przekręcił nazwisko na Piniewski (a ja mam inne) ale Pinio został. I tak od 30 lat, odkąd pamiętam.

P.

PostNapisane: wtorek, 16 marca 2010, 00:19
przez BiEdRoN
od szkoły podstawowej miałem ksywkę biedron (biedrzycki) i tak zostało do dnia dzisiejszego :mrgreen:

PostNapisane: wtorek, 16 marca 2010, 07:25
przez Rabinger
RABINGER

RABIN - OD KAPŁANA WIECIE JAKIEGO (KIEDYŚ COŚ PRZYŻYDZIŁEM I TAK ZOSTAŁO)
GER - TEKI TERMINATOR :P Z KALIFORNII (JAKOŚ PODOBNIE WYGLĄDAM)

PostNapisane: wtorek, 16 marca 2010, 08:06
przez gladki83
U mnie rewelacji nie ma. Kiedyś było Papa, czasem papa smerf :D (przez okres szkolny), a obecnie w pracy mówią do mnie gładki.
Od nazwiska - Gładkowski.
Numerek to oczywiście rocznik.

PostNapisane: wtorek, 16 marca 2010, 10:19
przez ZiGi
A ja od liceum mam ZiGi, a zaczęło się od tego że założyłem sobie konto pocztowe z takim loginem i tak zostało, choć na początku w liceum mówili do mnie Matrix (bo chyba miałem swój świat :P).

PostNapisane: wtorek, 16 marca 2010, 10:24
przez firefox
ZiGi napisał(a):A ja od liceum mam ZiGi, a zaczęło się od tego że założyłem sobie konto pocztowe z takim loginem i tak zostało, choć na początku w liceum mówili do mnie Matrix (bo chyba miałem swój świat :P).


I tak chyba zostalo :P

PostNapisane: wtorek, 16 marca 2010, 10:44
przez KOSA77
co do mnie to od podstawówki miałem kilka, kosi, kostek, kosa ostatnia wzięła się z gry w nogę gdzie zawsze grałem na pograniczu ;) utrwaliła się w zhp i tak już zostało powiem że częściej reaguję na ksywkę niż na imię :) oczywista jak mniemam koledzy wzorowali się wybierając mi ksywkę na nazwisku Koszniec pozdro!

PostNapisane: wtorek, 16 marca 2010, 10:53
przez TasmaN
kyrtap87 napisał(a):U mnie czytając od tyłu Patryk :diabel: 87 to rok ur


O masz :D A ja dopiero teraz zatrybilem bo czytalem caly czas KRYPTA :D :D

PostNapisane: wtorek, 16 marca 2010, 10:56
przez kyrtap87
TasmaN, :lol:

PostNapisane: wtorek, 16 marca 2010, 10:57
przez firefox
TasmaN napisał(a):O masz :D A ja dopiero teraz zatrybilem bo czytalem caly czas KRYPTA :D :D


Lepiej powiedz skad Twioj :>