--Nick -- skąd
Witam,
A tak pomyślałem że może być fajny temat .
Od czego masz taki nick
A tak pomyślałem że może być fajny temat .
Od czego masz taki nick


87 to rok ur
ZiGi napisał(a):A ja od liceum mam ZiGi, a zaczęło się od tego że założyłem sobie konto pocztowe z takim loginem i tak zostało, choć na początku w liceum mówili do mnie Matrix (bo chyba miałem swój świat).
kyrtap87 napisał(a):U mnie czytając od tyłu Patryk87 to rok ur
TasmaN napisał(a):O maszA ja dopiero teraz zatrybilem bo czytalem caly czas KRYPTA
![]()